Paweł Musiolik Paweł Musiolik 20.08.2018 11:33
Data premiery Dying Light: Bad Blood we wczesnym dostępie
467V

Data premiery Dying Light: Bad Blood we wczesnym dostępie

Dying Light: Bad Blood wystartuje na PC jako gra we wczesnym dostępie. Gdy całość odpowiednio się rozwinie, trafi też na konsole. Będzie to jednak w późniejszym terminie.

Techland zapowiedział Dying Light: Bad Blood kilka miesięcy temu. Prezentowane jako własne pomysł na Battle Royale w świecie gry, Bad Blood ma być samodzielnym tytułem, który na razie będzie rozwijany na PC w formie wczesnego dostępu. Gra w późniejszym terminie trafi też na konsole.

W Dying Light 2 najlepiej grać w kooperacji

Dying Light: Bad Blood do wczesnego dostępu trafi już we wrześniu. Za dostęp będziemy musieli zapłacić $19,99 (polskich cen jeszcze nie ujawniono). W ramach pakietu fundatora dostaniemy poza dostępem do wczesnej wersji także trzy skórki w wersji legendarnej oraz wewnątrzgrową walutę.

Gra będzie stopniowo rozwijana o nowe elementy. Docelowo, Bad Blood połączy rozgrywkę znaną z Dying Light z elementami Battle Royale i Last Man Standing w małym wydaniu. Jednocześnie będziemy musieli mierzyć się z zombiakami by wykonać cel, a także z ludźmi. Możemy z nimi współpracować by później ich zdradzić lub od razu traktować jako wrogów. Studio zapewnia jednak, że częściowa współpraca będzie ważna w wykonaniu celu.

Grę znajdziecie już teraz na Steamie.

Tagi: Dying Light dying light: bad blood pc Techland Warner Bros Interactive Ent.