Paweł Musiolik Paweł Musiolik 20.08.2018 01:06
Battlefield 5 bez kolejnej rzeczy w dniu premiery
1337V

Battlefield 5 bez kolejnej rzeczy w dniu premiery

Battlefield 5 zaczyna wyglądać jak jeden wielki eksperyment DICE pod tytułem "ile możemy wyciąć z gry na premierę zanim gracze będą narzekać". Tym razem mimochodem wyszło, że kolejny aspekt gry będzie niedostępny na premierę.

Jakiś czas temu było głośno gdy pojawiła się informacja, że w dniu premiery Battlefield 5 pozbawiony będzie Wielkich Operacji. Gdy Internet się wkurzył, DICE szybko wyprostowało informację z oficjalnej strony i przyznało, że ten tryb się pojawi i informacja o jego braku była ich niedopatrzeniem.

Battlefield 5 z nowym zwiastunem na Gamescom 2018

Teraz, we wpisie na oficjalnej stronie skupiającym się na analizie pokazanego kilka dni temu zwiastuna, pojawiła się informacja o kolejnym braku. Tym razem mowa o wizualnym dostosowaniu pojazdu. Jeszcze kilka tygodni temu DICE mówiło wprost, że będziemy mogli dostosować wygląd żołnierza, jego broni i pojazdów, którymi będziemy się poruszać w Battlefield 5.

Teraz, na oficjalnej stronie widnieje informacja, która mówi o braku możliwości zmienienia wyglądu pojazdów. Ten bajer ma pojawić się po premierze. Kiedy - tego nie sprecyzowano. Ale mamy kolejną rzecz, która pojawi się po premierze Battlefield 5, nie wiadomo kiedy. Chyba, że społeczność się znowu wkurzy i DICE jednak zmieni zdanie.

W takiej sytuacji pozostaje zapytać - co jeszcze nie będzie gotowe na październikową premierę i dostaniemy to kiedyś tam, w przyszłości?

Źródło: https://www.battlefield.com/pl-pl/news/battlefield-5-rotterdam-trailer-breakdown

Tagi: battlefield 5 Digital Illusions CE Electronic Arts pc playstation 4 xbox

Nie przegap