Paweł Musiolik Paweł Musiolik 17.08.2018 01:27
New Super Mario Bros. U i New Super Luigi U mogą trafić na Switcha
405V

New Super Mario Bros. U i New Super Luigi U mogą trafić na Switcha

New Super Mario Bros. U i New Super Luigi U na Switchu? Wiele wskazuje na to, że tak. Plotki donoszą, że oba tytuły trafią na Switcha w jednym wydaniu jako New Super Mario Bros. U Deluxe.

Masowe portowanie gier z innych konsol jest pewnym sposobem by ukryć fakt, że na ten moment zbyt wielu gier dedykowanych Switchowi nie wyszło. Patrząc jednak jaką klapą było WiiU, na przenoszenie gier z tej konsoli nikt nie powinien się obrażać.

Nintendo poleca New Nintendo 2DS-a XL na wakacje

Kolejnymi tytułami, które trafią prawdopodobnie na Switcha są dwuwymiarowe platformówki z Mario i Luigim - New Super Mario Bros. U i New Super Luigi U, które według plotek mają trafić na przełomie 2018 i 2019 roku jako New Super Mario Bros. U Deluxe.

Wydane oryginalnie na WiiU w kolejno 2012 i 2013 roku tytuły odniosły znaczący, jak na sprzedaż WiiU sukces. Nintendo jednak potrzebując kolejnych gier by wypełnić okienko premier Switcha, zdecydować się miało na odświeżenie obu gier. Tak donosi serwis ComicBook, powołując się na kilka źródeł bliskich europejskiemu oddziałowi Nintendo.

Według serwisu, New Super Mario Bros. U Deluxe poza odświeżeniem grafiki, doczekać się ma nowej zawartości w postaci nowych plansz. Nintendo oczywiście tych rewelacji nie komentuje, ale należy pamiętać, że w trakcie E3 firma potwierdziła, że ma jeszcze w zanadrzu kilka premier.

Źródło: https://comicbook.com/gaming/2018/08/16/new-super-mario-bros-nintendo-switch/

Tagi: New Super Luigi U New Super Mario Bros. U nintendo Switch