Paweł Musiolik Paweł Musiolik 14.08.2018 11:02
Assassin’s Creed Odyssey pokazuje wodne potyczki
671V

Assassin’s Creed Odyssey pokazuje wodne potyczki

Kolejne dzienniki deweloperskie z Assassin’s Creed Odyssey poświęcone są tematowi walk na morzu, które podobnie jak inne aspekty gry, zostały znacząco rozbudowane względem poprzedniczki.

Deweloperzy Assassin’s Creed Odyssey w kolejnym nagraniu postanowili pięć minut poświęcić na przedstawienie zmian, które poczyniono w temacie morskich pojedynków. Te, co oczywiste, zostały znacząco rozbudowane względem AC Origins.

Jak przygotować bohatera do walki w Assassin's Creed Odyssey?

O temacie opowiada reżyser gry - Scott Phillips. Nasz statek nosić będzie nazwę Adrestia. Posłuży nam nie tylko do poruszania się, ale też do walk. Będzie to względnie szybki i zwrotny statek, operujący włóczniami i łukami na wyposażeniu załogi.

By poruszać się statkiem, będziemy musieli wpierw znaleźć wykwalifikowanego kapitana, a później załogę. Bym nam ułatwić zadanie, pomoże nam Ikaros (nasz orzeł), który będzie mógł podejrzeć czy ktoś nadaje się do tej roboty. Oczywiście załodze będziemy musieli płacić, więc trzeba będzie zadbać też o odpowiedni dopływ gotówki, którą przeznaczymy na żołd.

Assassin’s Creed Odyssey - jak wyglądają walki na morzu?

 

Tagi: Assassin's Creed Odyssey pc playstation 4 Ubisoft ubisoft quebec wideo xbox