Paweł Musiolik Paweł Musiolik 06.08.2018 08:31
Powstaje nowe Guilty Gear
286V

Powstaje nowe Guilty Gear

Arc System Works nie ma chwili wytchnienia. Studio wspiera aktualnie Dragon Ball FighterZ, pracuje także nad grą opartą na licencji Kill La Kill, a podczas EVO ujawniono, że powstaje nowe Guilty Gear.

Guilty Gear jest zdecydowanie najpopularniejszą serią, która wyszła z rąk ekipy Arc System Works. Mimo że w mainstreamowej świadomości seria nigdy nie zaistniała, to pośród entuzjastów dwuwymiarowych bijatyk zajmuje ciepłe miejsce w sercu.

BlazBlue: Cross Tag Battle - kolejne postacie DLC na zwiastunie

Dlatego bez dwóch zdań ucieszy ich wieść, że studio pracuje nad nową odsłoną serii Guilty Gear. Ogłoszono to w trakcie finałów EVO, nie podając niestety ani platform, ani orientacyjnej daty premiery. Wiadomo tylko tyle, że nad nową odsłoną pieczę sprawuje ponownie Daisuke Ishiwatari.

Arc System Works zapowiedziało także Arc Revo World Tour. Turniej, w którym łącznie pula nagród zamknie się w 100 tysiącach dolarów. Eliminacyjne turnieje będą rozgrywały się w trakcie najbliższych miesięcy, a wielki finał zaplanowano na 2019 rok. Turnieje toczone będą w BlazBlue: Central Fiction, Guilty Gear Xrd: Rev 2 oraz BlazBlue: Cross Tag Battle.

 

Tagi: Arc System Works guilty gear

Nie przegap