Paweł Musiolik Paweł Musiolik 03.08.2018 15:57
Polskie czołgi w World of Tanks
605V

Polskie czołgi w World of Tanks

O tym, że polskie czołgi wraz z drzewkiem technologicznym trafią do World of Tanks pisaliśmy jakiś czas temu. Dzisiaj poznaliśmy dokładne szczegóły tej nowości, wraz datą premiery.

Polskie czołgi do World of Tanks trafią według planów 29 sierpnia tego roku. Na początku będzie to 10 maszyn opartych o niezrealizowanych w prawdziwym świecie prototypach. Mowa tutaj o lekkich czołgach 4TP, 7TP, 10TP i 14TP. Będą czołgi średnie 25 TP KSUST II, 40TP i 45TP. Na najwyższych poziomach pojawią się najcięższe jednostki - 53TP Markowskiego, 50 TP Tyszkiewicza i 60TP Lewandowskiego.

Edycja kolekcjonerska World of Tanks za prawie 700 złotych

Razem z polskimi czołgami w grze pojawi się mapa Studzianki, którą inspirowano bitwą pancerną na terenie Polski podczas 2 wojny światowej. Promować ją (oraz dodatek) będzie zespół Żywiołak nowym utworem.

To nie wszystko. Każdy Polak grający w World of Tanks otrzyma 3 dni konta premium, a ci którzy nie grali dłuższy czas, dodatkową możliwość zdobycia aż do 15 dni konta premium za codzienną grę. W przedsprzedaży jest też prototyp czołgu 50TP (czołg ósmego poziomu).

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: pc playstation 4 wargaming wideo World of Tanks Xbox