SKLEP
Krzysztof Grabarczyk Krzysztof Grabarczyk 17.12.2011 21:58
Więcej grozy w Mortal Kombat?
837V

Więcej grozy w Mortal Kombat?

Ostatnie DLC do Mortal Kombat dało nam do dyspozycji samego Freddy'ego Kruegera. Ed Boon, ojciec smoczej serii w wywiadzie dla GamerFitNation przyznał, że świetne przyjęcie obecności Kruegera w DLC dało mu sporo do myślenia w temacie następnych kultowych postaci kina grozy w uniwersum MK. 

xxxxx

 

Nic dziwnego, że Boon od początku nie był pewny sukcesu ostatniej paczki DLC z postaciami. Wielu zagorzałych fanów prosiło NetherRealm o przywrócenie jeszcze kilku znanych zawodników. Decyzja o umieszczeniu chyba najbardziej znanego anty-bohatera filmów klasy B niekoniecznie musiała się wszystkim spodobać. Na szczęście dla developera ten wybór okazał się słuszny. Twórca Mortal Kombat otwarcie przyznał, że gdyby już na początku był pewny sukcesu z Kruegerem to zdecydowałby się na dalsze gościnne występy "maskotek" kina grozy.

 

Jednak jeszcze nie wszystko stracone, ponieważ pod koniec wywiadu Boon ironicznie spytany przez redaktora o jakich konkretnych osobnikach mowa, odparł że następni w kolejce są Ash z Evil Dead oraz nie kto inny jak sławny Jason z Friday the 13th. Czy miał na myśli kolejne DLC do gry? Tego jeszcze nie wiadomo. Mam jednak przeczucie, że w okolicach premiery Mortal Kombat: Komplete Edition dowiemy się konkretów.

Tagi: ed boon mortal kombat NetherRealm Studios