SKLEP
Paweł Musiolik Paweł Musiolik 02.08.2018 09:47
Assassin's Creed Odyssey - nowe wideo pokazuje jak mocny może być bohater
1020V

Assassin's Creed Odyssey - nowe wideo pokazuje jak mocny może być bohater

W Sieci pojawił się nowy materiał z Assassin's Creed Odyssey, który pokazuje nam, jak mocny może być nasz główny bohater gdy go odpowiednio rozwiniemy.

W Assassin's Creed Odyssey będziemy mogli grać albo Alexiosem, albo Kassandrą. Na materiałach promocyjnych jednak częściej widzimy męskiego bohatera. Podobnie jest tym razem, gdzie na nowym, 5-minutowym materiale możemy zobaczyć jak wygląda gra napakowaną postacią.

Co w przepustce sezonowej Assassin's Creed Odyssey? Ankieta naprowadza nas na plany Ubisoftu

Assassin's Creed Odyssey korzystać będzie z tej samej formuły co Assassin's Creed Origins. Dostaniemy otwarty świat z rozbudowanymi elementami RPG i walką inspirowaną grami soulslike. Naszą postać będziemy mogli rozwijać kolejnymi umiejętnościami i przedmiotami pancerza. W Assassin's Creed Odyssey wszystkiego będzie więcej - więcej broni, pancerzy, które będą podzielone na poszczególne kończyny oraz więcej umiejętności.

Assassin's Creed Odyssey - 5 minut nowej rozgrywki

Powyższy materiał prezentuje nam, jak wygląda Assassin's Creed Odyssey gdy nasz bohater dojdzie do wysokiego poziomu i odblokujemy sporo interesujących umiejętności oraz zbierzemy sporo wartościowego sprzętu.

Premiera Assassin's Creed Odyssey 5 października tego roku.

Tagi: assassin's creed odyssey pc playstation 4 Ubisoft ubisoft quebec wideo xbox