Daniel Stroński Daniel Stroński 30.07.2018 17:20
Crash Bandicoot N. Sane Trilogy już ponad miesiąc na szczycie
413V

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy już ponad miesiąc na szczycie

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy już piąty tydzień pozostaje na pierwszym miejscu sprzedaży gier na Wyspach. Komu odnowiony jamraj nie daje wspiąć się na tron?

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy trzymało wysoką pozycję rok temu, gdy zostało wydane wyłącznie na PS4. Teraz dostaliśmy wersję na pozostałe platformy i zestaw trzech kultowych platformerów z Crashem już piąty tydzień z rzędu sprzedaje się najlepiej.

Nasza recenzja Crash Bandicoot N. Sane Trilogy (PC)

W pozostałej części pierwszej dziesiątki zabrakło nowości, powrócili z kolei starzy znajomi. Po krótkiej przerwie, GTA V wskoczyło aż 11 miejsc do góry, podobnie z multiplayerowymi grami z Mario na Switcha. Nie można też pominąć Iniemamocnych, którzy w swojej klockowej wersji nie schodzą z drugiego miejsca.

Według danych GfK Chart-Track, pierwsza dziesiątka ostatniego tygodnia w kwestii sprzedaży pudełkowych gier w Wielkiej Brytanii wygląda następująco:

  1. Crash Bandicoot N.Sane Trilogy (1)
  2. LEGO Iniemamocni (2)
  3. The Crew 2 (8)
  4. God of War (7)
  5. Mario Kart 8 Deluxe (10)
  6. Call of Duty: WWII (11)
  7. Grand Theft Auto V (18)
  8. Sonic Mania Plus (5)
  9. Jurassic World: Evolution (14)
  10. Mario Tennis Aces (13)

(w nawiasie podano pozycje sprzed tygodnia; wyniki obejmują łączną sprzedaż z wszystkich platformy, na których dana gra jest dostępna)

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - zwiastun

 

Źródło: http://www.chart-track.co.uk/?i=2724&s=1111

Tagi: Activision charts Crash Bandicoot N. Sane Trilogy PlayStation 4 ranking sprzedaży Vicarious Visions wideo wyniki sprzedaży