Grzegorz Cyga Grzegorz Cyga 28.07.2018 12:45
Battlefield 5. Wielkie Operacje będą dostępne w dniu premiery
638V

Battlefield 5. Wielkie Operacje będą dostępne w dniu premiery

Wielkie Operacje to jedna z najważniejszych nowości nadchodzącego Battlefielda 5, które miały nie być dostępne od razu po premierze gry. DICE jednak sprostowało swoją wypowiedź.

Wraz z końcem tygodnia do Sieci trafił artykuł, który prezentował tryby w Battlefieldzie 5 dostępne od pierwszego dnia. Szczególną kontrowersje wzbudziło zdanie informujące o tym, że Wielkie Operacje pojawią się krótko po premierze gry.

Battlefield 5 bez Wielkich Operacji w dniu premiery 

DICE zauważyło niezadowolenie fanów, które mogło też się odbić na liczbie zamówień przedsprzedażowych, bo już kilka godzin po publikacji artykułu dopisano aktualizację mówiącą o tym, że:

W poprzedniej wersji tego artykułu napisano, że Wielkie Operacje w Battlefieldzie 5 będą dostępne wkrótce po starcie, w oparciu o plany rozwoju z 9 czerwca, dnia, w którym opublikowano artykuł. Artykuł został zaktualizowany, aby odzwierciedlić fakt, że Wielkie Operacje będą grywalne w dniu premiery jako część Teatrów Wojny.

Nie wiadomo ile misji w ramach Wielkich Operacji będzie dostępnych od początku, ale dobre jest chociaż to, że Battlefield 5 będzie w dniu premiery posiadał wszystkie zapowiedziane wcześniej tryby. Premiera już 19 października na PlayStation 4, Xboksie One i PC.

 

Tagi: battlefield 5 Digital Illusions CE Electronic Arts pc PlayStation 4 xbox one