Anna Jurak Anna Jurak 27.07.2018 11:31
Overcooked! 2 - nowy zwiastun zachęca do zakupu pre-ordera
281V

Overcooked! 2 - nowy zwiastun zachęca do zakupu pre-ordera

Dokonaliście już przedpremierowego zakupu gry Overcooked! 2? Bonusy za pre-order przedstawiono w najnowszym zwiastunie.

Overcooked! 2 to kolejna odsłona kulinarnej gry akcji, w której wcielamy się w wybitnych kucharzy i wspólnie próbujemy sprostać kuchennym wyzwaniom. Gra zadebiutuje już 7 sierpnia. Zagramy na PC oraz konsolach PlayStation 4Xbox One i Nintendo Switch.

Overcooked! 2: Rozgotowani wyda Cenega

Akcja gry ponownie rozgrywa się w Cebulowym Królestwie. Po raz kolejny mamy do czynienia z apokalipsą - tym razem jednak nieco innego rodzaju. Sprawcą tragedii jest "Necronomnomicon", czyli magiczna księga o produkcji chleba, która sprawiła, że pieczywo zamieniło się w zombie. Na początku rozgrywki czekają nas więc poziomy w upiornym stylu. Mapa całej krainy wygląda bardzo podobnie do tego, co znamy z pierwszej części gry. Czekają nas jednak nowe rodzaje utrudnień oraz zupełnie nowe składniki, z których przyjdzie nam gotować. W Overcooked! 2 trafimy w przeróżne miejsca takie jak niebo, wieża maga czy bagna.

Najnowszy zwiastun gry prezentuje bonusy za zakup przedpremierowy. Co otrzymamy? Za pre-order dostaniemy DLC "Too Many Cooks", a wraz z nim 5 nowych szefów kuchni do wyboru. Wersja na Nintendo Switcha otrzyma dodatkowo kucharza Dziobaka. Zobaczcie owych kucharzy w akcji:

Overcooked! 2 - bonusy za pre-order

Źródło: YouTube (Team17)

Tagi:

Nie przegap