Anna Jurak Anna Jurak 26.07.2018 11:56
Zmyślnie zapakowany Xbox Adaptive Controller trafi do sprzedaży we wrześniu
556V

Zmyślnie zapakowany Xbox Adaptive Controller trafi do sprzedaży we wrześniu

Xbox Adaptive Controller będzie wygodny dla osób z niepełnosprawnością już na etapie rozpakowywania. Kupić go będziemy mogli już we wrześniu.

Xbox Adaptive Controller został zapowiedziany dwa miesiące temu. Przypominamy, że będzie to specjalny kontroler, dzięki któremu również osoby z niepełnosprawnością będą mogły cieszyć się rozgrywką. Pad trafi do sprzedaży we wrześniu tego roku. Jeśli przegapiliście poprzedni wpis na ten temat, to zachęcamy do nadrobienia zaległości. Jeśli temat Was zainteresował możecie też odwiedzić Xbox.com

Xbox Adaptive Controller - pad dla osób z niepełnosprawnością

Xbox Adaptive Controller stworzono uwzględniając opinie potencjalnych użytkowników. Okazuje się, że nie inaczej było w przypadku samego opakowania kontrolera. Niezależnie od tego czy osoba niepełnosprawna zakupi pada stacjonarnie czy zdecyduje się odebrać go od kuriera, to nie powinna mieć problemu z rozpakowaniem go. Kevin Marshall, czyli globalny dyrektor kreatywny ds. opakowań przyznał, że projekt opakowania produktu oraz opakowania do wysyłki zajął okrągły rok. Zobaczcie efekt końcowy:

Xbox Adaptive Controller - prezentacja opakowania

Źródło: benchmark.pl, YouTube (Xbox Polska)

Tagi: kontroler pad wideo xbox xbox adaptive controller Xbox One