Daniel Stroński Daniel Stroński 23.07.2018 17:41
Crash Bandicoot z rewelacyjną passą, już miesiąc na szczycie
319V

Crash Bandicoot z rewelacyjną passą, już miesiąc na szczycie

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy nie schodzi z listy najczęściej kupowanych gier... po tym, jak robiło to już rok temu. Mamy powrót jamraja w świetnym stylu.

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy jest tym zbiorem platformówek, który trafia do graczy niezależnie od ulubionej platformy. To, że rok temu kolekcja trzech odświeżonych platformówek świetnie sprzedała się na konsolach Sony, było do przewidzenia. Zeszłomiesięczna premiera na pozostałych wiodących platformach pokazała dopiero, że początki serii z jamrajem to po prostu klasyk nad klasyki i każdy chce wrócić do tych tytułów (lub dopiero je poznać).

Nasza recenzja Crash Bandicoot N. Sane Trilogy (PC)

Reszta pierwszej dziesiątki na Wyspach również prezentuje się ciekawie. Według GfK Chart-Track wielkie powroty xboksowych gier zostały spowodowane promocją Amazon Prime Day, w której tanio można było nabyć konsole XOne z Sea Of ThievesMinecraft: Xbox EditionForza Horizon 3. Dalej mamy standard - duże premiery sprzed kilku tygodni, dopiero co poszerzone wydanie Sonic Mania Plus oraz nieśmiertelną Fifę 18.

Według danych GfK Chart-Track, pierwsza dziesiątka ostatniego tygodnia w kwestii sprzedaży pudełkowych gier w Wielkiej Brytanii wygląda następująco:

  1. Crash Bandicoot N.Sane Trilogy (1)
  2. LEGO The Incredibles (2)
  3. Sea Of Thieves (powrót)
  4. Minecraft: Xbox Edition (powrót)
  5. Sonic Mania Plus (nowość)
  6. Forza Horizon 3 (powrót)
  7. God of War (5)
  8. The Crew 2 (11)
  9. FIFA 18 (6)
  10. Mario Kart 8 Deluxe (10)

(w nawiasie podano pozycje sprzed tygodnia; wyniki obejmują łączną sprzedaż z wszystkich platformy, na których dana gra jest dostępna)

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - zwiastun

 

Źródło: http://www.chart-track.co.uk/?i=2723&s=1111

Tagi: Activision charts Crash Bandicoot N. Sane Trilogy playstation 4 ranking sprzedaży Vicarious Visions wideo wyniki sprzedaży