Grzegorz Cyga Grzegorz Cyga 18.07.2018 12:55
Call of Duty: Black Ops 4. Zombie otrzymały nowy zwiastun
235V

Call of Duty: Black Ops 4. Zombie otrzymały nowy zwiastun

W tym roku promocja Call of Duty: Black Ops 4 skupia się przede wszystkim na trybie wieloosobowym. Jednak to nie wszystko co Treyarch przygotował, ponieważ powrócą zombie, które doczekały się występu w nowym materiale.

Call of Duty: Black Ops 4 dostarczy w tym roku małą rewolucje na polu gry wieloosobowej. Także tryb zombie doczeka się pewnych zmian.

Znamy daty betatestów Call of Duty: Black Ops 4

Już na start gry w Zombie dostaniemy trzy epizody, które przeniosą nas w różne okresy historyczne, do tego kampanię będziemy mogli ukończyć grając solo z kompanami sterowanymi przez sztuczną inteligencję. Najnowszy zwiastun prezentuje nam nie tylko nowe sceny ze scenariuszy IX i Voyage of Despair, ale także te dobrze znane z pierwszego materiału. Co ważniejsze poznaliśmy dane jednej z bohaterek opowieści i motywy, które nią kierują.

Nasza bohaterka, Scarlett Rhodes, musi rozwiązać zagadkę tajemniczego zaginięcia jej ojca. Z pomocą trzech lojalnych wygnańców stawi czoło falom nieumarłych i odkryje bezcenną relikwię, mającą moc, zagrażającą całej ludzkości.

Call of Duty: Black Ops 4 ukaże się 12 października na PlayStation 4, Xboksie One i PC, a już 3 sierpnia rozpocznie się prywatna beta na konsoli od Sony. Pozostałe platformy muszą poczekać do 10 sierpnia.

Call of Duty: Black Ops 4 - zwiastun trybu Zombies

 

Źródło: Youtube (Call of Duty PL)

Tagi: Activision Call of Duty: Black Ops 4 pc playstation 4 Treyarch wideo xbox one zombie

Nie przegap