Daniel Stroński Daniel Stroński 16.07.2018 19:35
Gry na Switcha dominują w rankingu sprzedaży
402V

Gry na Switcha dominują w rankingu sprzedaży

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy trzyma się na czele stawki, a reszta pierwszej dziesiątki to głównie gry na konsolę Nintendo. Nieczęsta sytuacja.

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy powróciło w ubiegłym miesiącu z wersjami na PCSwitcha i XOne, trzymając już trzeci tydzień z rzędu pierwsze miejsce w rankingu sprzedaży na Wyspach. Nintendo wykorzystało przy tym sezon ogórkowy i gry na Switcha uplasowały się w ubiegłym tygodniu całkiem wysoko.

Switch najgorzej radzi sobie z grą Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

Wśród pierwszej dziesiątki najchętniej kupowanych gier aż siedem pozycji to tytuły dostępne na Switchu, w tym cztery produkcje na wyłączność Nintendo, chociaż jedna z nich - Captain Toad: Treasure Tracker - to "tylko" remaster gry z Wii U.

Według danych GfK Chart-Track, pierwsza dziesiątka ostatniego tygodnia w kwestii sprzedaży pudełkowych gier w Wielkiej Brytanii wygląda następująco:

  1. Crash Bandicoot N.Sane Trilogy (1)
  2. LEGO Iniemamocni (Nowość)
  3. Octopath Traveler (Nowość)
  4. Captain Toad: Treasure Tracker (Nowość)
  5. God of War (6)
  6. FIFA 18 (4)
  7. Jurassic World: Evolution (2)
  8. Mario Tennis Aces (5)
  9. Far Cry 5 (8)
  10. Mario Kart 8 Deluxe (7)

(w nawiasie podano pozycje sprzed tygodnia; wyniki obejmują łączną sprzedaż z wszystkich platformy, na których dana gra jest dostępna)

Octopath Traveler - zwiastun

 

Źródło: https://www.chart-track.co.uk/?i=2722&s=1111

Tagi: Activision charts Crash Bandicoot N. Sane Trilogy nintendo switch pc PlayStation 4 rankingi sprzedaży Vicarious Visions wyniki sprzedaży xbox one