Grzegorz Cyga Grzegorz Cyga 13.07.2018 19:50
Wiemy kiedy zadebiutuje beta Battlefielda 5
766V

Wiemy kiedy zadebiutuje beta Battlefielda 5

Jeżeli ominęła Was zamknięta alfa Battlefielda 5 to nic straconego, bo już wkrótce każdy będzie mógł przetestować nową produkcję DICE.

Wraz z końcem czerwca odbyła się zamknięta alfa Battlefielda 5. Deweloperzy zebrali opinię graczy i w najbliższym czasie skupią się na wprowadzaniu poprawek.

Znamy daty betatestów Call of Duty: Black Ops 4

Na oficjalnym blogu gry DICE wyjawiło nad czym będą trwać prace w najbliższym czasie. Twórcy zauważają, że bardzo rzadko gra wyrzucała do pulpitu czy z serwera do poprawki są m.in. dołączanie do drużyny, czekanie w kolejce oraz różne bugi graficzne. Deweloperzy skupią się także na tym na co gracze zwracali największą uwagę czyli czas oczekiwania na odrodzenie, zwiększenie ilości amunicji po odrodzeniu, wydłużenie czasu potrzebnego do zabicia przeciwnika.

Twórcy ujawnili także, że na początku września odbędzie się otwarta beta. Pojawi się ona na wszystkich platformach, ale warto pamiętać, że posiadacze pre-orderów będą cieszyć się z wcześniejszego dostępu. Dokładna data testów zostanie ogłoszona po Gamescomie, gdzie będzie dostępny build gry z wprowadzonymi poprawkami.

Premiera Battlefielda 5 odbędzie się 19 października na PlayStation 4, Xboksie One i PC. Posiadacze edycji specjalnej zagrają już 16 października, natomiast gracze posiadający usług EA Access/Origin Access będą mogli wypróbować grę od 11 października.

Źródło: https://www.battlefield.com/news/article/battlefield-5-closed-alpha-what-we-learned

Tagi: battlefield 5 beta testy Digital Illusions CE Electronic Arts pc PlayStation 4 xbox one