Anna Jurak Anna Jurak 12.07.2018 12:05
Zanki Zero: Last Beginning z nowym zwiastunem prezentującym postacie
222V

Zanki Zero: Last Beginning z nowym zwiastunem prezentującym postacie

W Zanki Zero: Last Beginning pokierujemy aż ośmioma postaciami. Najnowszy zwiastun pozwala nam poznać ich charaktery oraz zobaczyć jak wyglądają w różnej fazie swojego krótkiego życia.

Zanki Zero: Last Beginning zadebiutowało w Japonii 5 lipca. Na europejską premierę przyjdzie nam poczekać do wiosny 2019. Za tytuł odpowiedzialni są twórcy serii Danganronpa. Już sama ta wiadomość nastraja pozytywnie, a fabuła ich nowej produkcji brzmi równie interesująco.

Tales of Vesperia: Definitive Edition - trailer z Anime Expo

Zanki Zero: Last Beginning to survivalowa grą jRPG. Pokierujemy ośmioma postaciami, które zostały jedynymi żyjącymi istotami na Ziemi. Owe postacie to klony, których życie trwa jedynie 13 dni, za to po tym czasie odradzają się na nowo. Odrodzona postać posiada część zdobytych za życia statystyk. Podczas rozgrywki będziemy dbać o podstawowe potrzeby klonów, takie jak jedzenie, sen czy nawet korzystanie z łazienki.

Nie braknie tu eksploracji i odpędzania czyhających w dziczy potworów. Warto również wspomnieć, że wraz z upływem rozgrywki będziemy poznawać coraz więcej szczegółów, dotyczących bohaterów, ich mrocznych tajemnic oraz grzechów z przeszłości. Dzięki najnowszemu wideo możemy przyjrzeć się bliżej postaciom i ich charakterom:

Zanki Zero: Last Beginning - zwiastun postaci

Źródło: YouTube (Spike Chunsoft)

Tagi: pc playstation 4 playstation vita Spike Chunsoft wideo Zanki Zero: Last Beginning