Anna Jurak Anna Jurak 12.07.2018 10:36
Ashes of Creation prezentuje świat gry
321V

Ashes of Creation prezentuje świat gry

Twórcy Ashes of Creation obiecują wiele zarówno w kwestii fabuły jak i grafiki. Rzućmy okiem jak na ten moment wygląda świat gry.

Twórcy Ashes of Creation donoszą, że ostatnie miesiące poświęcili na dopracowywanie mechaniki walki. Tą mają nam zaprezentować już niebawem, a tymczasem przychodzą z materiałem wideo, który pokazuje niektóre lokacje w grze.

The Elder Scrolls Online udostępnia ESO+ na tydzień

Ashes of Creation ma być rewolucyjnym tytułem, który odmieni oblicze gier MMORPG. Tak właśnie sami twórcy określają swoją produkcję i tymi obietnicami przekonali mnóstwo osób, które swojego czasu pomogły ufundować projekt w serwisie Kickstarter. Z uwagi na te zapewnienia, oczekiwania graczy są spore. Czy Intrepid Studios podoła wyzwaniu, które samo sobie wyznaczyło? 

Ashes of Creation będzie grą MMORPG w klimacie fantasy. Pokierujemy stworzonym przez nas bohaterem, któremu określimy specjalizację oraz rasę. Gra ma zadebiutować dopiero w 2020 roku, więc miejmy nadzieję że twórcy naprawdę dokonają do tej pory czegoś co nas zadziwi i zrewolucjonizuje gatunek. Świat Ashes of Creation ma być żywy. Czekać mają na nas rozległe, zróżnicowane krainy, które mają się zmieniać i kształtować zgodnie z poczynaniami graczy. Z fabułą ma być podobnie. Pierwsze alpha testy odbędą się pod koniec tego roku. Za to już teraz możemy rzucić okiem na wczesną wersję świata gry:

Ashes of Creation - prezentacja świata

Źródło: YouTube (Ashes of Creation)

Tagi: Ashes of Creation Intrepid Studios MMORPG PC wideo