Daniel Stroński Daniel Stroński 11.07.2018 11:51
Pokemon Quest załatane, gracze otrzymują darmową walutę
321V

Pokemon Quest załatane, gracze otrzymują darmową walutę

Pokemon Quest zadebiutowało na Switchu, by nie dawno pojawić się także na urządzeniach mobilnych. Teraz twórcy poradzili sobie z paroma błędami i dali graczom mocny zastrzyk growej waluty.

Pokemon Quest jako darmowa gra z (kanciastymi) pokemonami zaliczyło ostatnio 7,5 mln pobrań, będąc dostępnym na Switchu oraz urządzeniach z systemami Android i iOS. W swoim "managerowym" gatunku spisuje się nieźle, tyle że twórcy milczą na temat przyszłych aktualizacji, a na razie zawartości jest dość mało. W linku poniżej znajdziecie naszą pełną recenzję.

Nasza recenzja gry Pokemon Quest (Switch)

Dziś Pokemon Quest otrzymało aktualizację, która daje graczom 500 jednostek specjalnej waluty, której (bez płatnych rozszerzeń) codziennie dostajemy 50 jednostek. Przy okazji zadbano o poprawki, chociaż udostępniona lista zmian jest... dość mało szczegółowa:

Naprawiono rozmaite elementy, czyniąc grę bardziej przyjemnym doświadczeniem.

Na Reddicie użytkownicy zauważyli, że nie można już w nieskończoność kazać pokemonom uciekać (wcześniej można było pominąć okres oczekiwania i wielokrotnie korzystać z opcji "Scatter"), a statystyki nie naliczają już błędnych wartości z kamieni.

Pokemon Quest - zwiastun

 

Źródło: https://en-americas-support.nintendo.com/app/answers/detail/a_id/29192

Tagi: aktualizacja Game Freak Nintendo nintendo switch patch Pokémon Quest update łatka

Nie przegap