Anna Jurak Anna Jurak 11.07.2018 10:04
Code Vein - premiera opóźniona na rok 2019
334V

Code Vein - premiera opóźniona na rok 2019

Code Vein jednak nie zadebiutuje we wrześniu. Premiera odbędzie się dopiero w przyszłym roku. Co skłoniło twórców do takiej decyzji?

Datę premiery Code Vein ogłoszono w zeszłym miesiącu. Gra miała zadebiutować na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One 28 września tego roku. Niestety jest to już nieaktualne. Zagramy dopiero w roku 2019.

Code Vein - kolejny zwiastun postaci prezentuje Louisa

Twórcy stwierdzili, że potrzebują więcej czasu na dopracowanie tytułu. Oto pełne oświadczenie. Najpierw od Bandai Namco Entertainment America:

Podczas całej kampanii promocyjnej przed premierą, Code Vein konsekwentnie uzyskiwało pozytywne reakcje zarówno ze strony mediów, jak i konsumentów. Dzięki tej wiedzy zespół Bandai Namco Inc. podjął decyzję o poświęceniu dodatkowego czasu na dalszy rozwój Code Vein; Chcemy być pewni,, że produkt końcowy spełni oczekiwania określone przez media i fanów.

Bandai Namco Entertainment Asia wypowiedziało się natomiast w następujący sposób:

Code Vein otrzymało ogromną ilość pozytywnych opinii od fanów, którzy otrzymali możliwość obcowania z grą w jej wczesnej wersji rozwojowej w ciągu ostatnich dziewięciu miesięcy. Uzbrojeni w wiedzę o tym, jak dobrze już teraz gra została odebrana, podjęliśmy decyzję o odroczeniu wydania Code Vein, aby jeszcze bardziej udoskonalić rozgrywkę, starając się przekroczyć oczekiwania fanów. Decyzja była trudna, ale uważamy, że jest właściwa.

Pozostaje czekać na dalszy rozwój wydarzeń i mieć nadzieję, że rzeczywiście w przyszłym roku otrzymamy coś niesamowitego, co przerośnie nasze oczekiwania. Oby Bandai Namco nie zawiodło. 

Code Vein - rozgrywka

Źródło: gematsu.com, YouTube (Oroboro)

Tagi: Bandai Namco Code Vein Namco Bandai opóźniona premiera pc playstation 4 wideo Xbox One