Paweł Musiolik Paweł Musiolik 11.07.2018 14:11
Star Wars Battlefront 2. DICE usuwa Imperatora Palpatine z gry
1371V

Star Wars Battlefront 2. DICE usuwa Imperatora Palpatine z gry

Ze Star Wars Battlefront 2 tymczasowo znika Imperator Palpatine. Dlaczego? Bo DICE go popsuło i nie potrafi naprawić.

Imperator Palpatine w Star Wars Battlefront 2 przez długie miesiące w oczach DICE był za słaby i kolejne aktualizacje go wzmacniały. Co mnie osobiście dziwiło, bo sam grając Palpatinem, nie odczuwałem przewagi innych bohaterów. DICE jednak uważało inaczej. I tak naprawiano postać, że ją zepsuto.

Przyszłość Star Wars: Battlefront 2

Pomyślicie, że to w sumie żaden problem i kolejna aktualizacja Palpatine'a naprawi. Otóż, częściowo macie rację. Owszem, Palpatine zostanie naprawiony, ale na razie znika z gry. Tak, DICE tak się zapędziło w jego naprawianiu, że go popsuto i z braku możliwości jego naprawy w krótkim terminie, postanowiono go z gry usunąć.

Oto co piszą deweloperzy:

Zaplanowaliśmy wyrzucenie Palpatine'a z gry do czasu, aż uda nam się go naprawić. Decyzję podjęliśmy z ciężkim sercem, ale inaczej się nie dało.

Co dokładnie nie działa w tej postaci? Chodzi o celowanie atakiem piorunów, którymi dysponuje Palpatine. Gracze narzekali, że DICE popsuło ten aspekt, więc ostatnia aktualizacja z 28 czerwca miała to poprawić. Ale jak to DICE ma w zwyczaju - popsuła postać kompletnie. No i jeśli ktoś chciał pograć Imperatorem - musi obejść się smakiem.

Źródło: https://battlefront-forums.ea.com/discussion/115261/palpatine-hotfix-more

Tagi: Digital Illusions CE Electronic Arts pc playstation 4 star wars battlefront 2 Xbox