Paweł Musiolik Paweł Musiolik 11.07.2018 08:57
Red Dead Redemption 2 będzie najlepiej sprzedającą sie grą tego roku
713V

Red Dead Redemption 2 będzie najlepiej sprzedającą sie grą tego roku

Analitycy firmy NPD Group postanowili zaktualizować swoje przewidywania na temat najlepiej sprzedającej się gry tego roku. I według nich, to Red Dead Redemption 2 będzie numerem jeden.

NPD Group zajmuje się analizą rynki i publikacją wyników sprzedaży m.in. gier na rynek północnoamerykański. Poza publikacją zestawień sprzedaży, analitycy jak to mają w zwyczaju - przewidują. Ostatnio zaktualizowano ich listę gier, które sprzedadzą się w 2018 roku najlepiej.

Edycje kolekcjonerskie Red Dead Redemption 2 dostępne w Polsce. Znamy ceny

Nikogo nie powinno dziwić, że według nich ten tytuł przypadnie Red Dead Redemption 2. Rockstar Games produkuje masowo hity. Przypomnijmy, że GTA V ciągle jest w topkach sprzedaży, osiągając ponad 100 milionów sprzedanych kopii gry. Red Dead Redemption 2 ciężko będzie ten wynik powtórzyć, ale dwa miesiące wystarczą by pozamiatać konkurencję.

Kto zajmuje następne miejsca? NPD po zbadaniu zainteresowania graczy na drugie miejsce wrzuciło Call of Duty: Black Ops 4, które już teraz w zamówieniach przedpremierowych plasuje się w topce. Tryb Batle Royale robi swoje, nie ukrywajmy.

Trzecie miejsce przypaść ma Battlefield 5, które wprowadzi do swojej formuły pewne zmiany, ale trzon rozgrywki - ogromne pojedynki na dużych mapach - pozostanie ten sam. Top 10 najlepiej sprzedających się gier według NPD ma prezentować się w tym roku następująco:

  1. Red Dead Redemption 2
  2. Call of Duty: Black Ops 4
  3. Battlefield 5
  4. NBA 2K19
  5. Far Cry 5
  6. Madden NFL 19
  7. Fallout 76
  8. God of War
  9. Monster Hunter: World
  10. Spider-Man

Źródło: https://www.npd.com/wps/portal/npd/us/blog/2018/video-game-industry-predictions-for-holiday-2018/

Tagi: PlayStation 4 Red Dead Redemption 2 Rockstar Games Rockstar San Diego xbox