SKLEP
Łukasz Ruszkowski Łukasz Ruszkowski 10.07.2018 16:38
The Elder Scrolls Online udostępnia ESO+ na tydzień
492V

The Elder Scrolls Online udostępnia ESO+ na tydzień

The Elder Scrolls Online to jedna z najlepszych gier MMO na rynku. Od dziś macie szansę wypróbować wszystkie DLC za darmo.

The Elder Scrolls Online przygotował nie byle gratkę dla swoich fanów. Do 16 lipca każdy z graczy może aktywować na swoim koncie siedmiodniowy status premium. Tzw. ESO+ to płatna subskrypcja, która zapewnia dostęp do masy atrakcji m.in. do wszystkich dodatków DLC, specjalnego plecaka na materiały do craftu, podwójną przestrzeń w banku czy zwiększoną ilość zdobywanego doświadczenia.

Recenzja: The Elder Scrolls Online: Summerset (PC)

Nic więc nie stanie wam na przeszkodzie aby odwiedzić Clockwork City, Thieves Guild, Dark Brotherhood czy w końcu prowincję Morrowind. Od wyjścia dodatku Summerset, poprzednia duża aktualizacja jest udostępniana w ramach miesięcznej subskrypcji. Jeśli więc się uprzecie, to możecie zbadać większość produkcji przez ten tydzień. ESO+ aktywujecie w Crown Store.

The Elder Scrolls Online: Summerset - trailer

Jeśli posiadacie już subskrypcję ESO+ to logując się w trakcie trwania eventu (do 15 lipca), możecie zgarnąć do 6 skrzynek Psijiców. W środku znajdziecie potki, emotki, stroje czy nawet eksluzywnego mounta. Codziennie możecie zgarnąć jedną skrzynkę.

Źródło: https://www.elderscrollsonline.com/en-us/news/post/26435?utm_source=SocialMedia&utm_medium=bitly

Tagi: bethesda eso pc ps4 The Elder Scrolls Online: Summerset wideo ZeniMax Online Studios