SKLEP
Grzegorz Cyga Grzegorz Cyga 10.07.2018 15:56
Przecieki na temat filmowego rebootu Mortal Kombat
552V

Przecieki na temat filmowego rebootu Mortal Kombat

21 lat minęło od premiery ostatniego pełnometrażowego filmu z uniwersum Mortal Kombat. O chęci stworzenia nowej produkcji filmowej słyszymy co kilka lat. Tym razem do Sieci trafiły informacje, które wzbudzają kontrowersje.

Filmowy Mortal Kombat z 1995 roku uchodzi za jedną z najlepszych adaptacji filmowych gier wideo. Tego samego nie można powiedzieć o jego kontynuacji z 1997 roku, która pogrzebała filmy z serii na wiele lat. Co jakiś czas jednak podejmowana jest próba wskrzeszenia tego uniwersum na dużym ekranie.

Street Fighter 5 - kto w czwartym sezonie?

Ostatnią ekranizacją uniwersum Mortal Kombat był serial Mortal Kombat Legacy z 2013 roku. Jednak na film z prawdziwego zdarzenia fani czekają od 1997 roku, kiedy to ukazało się Mortal Kombat: Unicestwienie. Według serwisu That Hashtag Show, powstaje reboot, który miałby być reżyserowany przez Simona Mcquioda - reżysera reklam m.in. Grand Clio. Z kolei scenariusz ma być autorstwa Grega Russo. 

Głównym bohaterem miałby być Cole Turner - 30-latek stworzony na potrzeby filmu. Jest to owdowiały bokser, który stara się zapewnić godziwe życie swej 12-letniej córce, Emily. W filmie nie zabraknie znanych wojowników jak Sonya Blade, Jax, Kabal, Kano, Liu Kang, Shang Tsung czy Raiden, ale też mają pojawić się mniej znani jak np. Drahmin czy Nitara, które pojawiły się dopiero w Mortal Kombat: Deadly Alliance

Ciekawe jest to, że Raiden (według przecieków), chociaż nadal pełni rolę boga piorunów i obrońcy Ziemi, w filmie ma mieć 14 lat i nosić imię Jim. Równie zaskakująco wygląda charakteryzacja Sonya'i Blade, która miałaby zostać pisarką starającą się sprawdzić czy przypowieść o turnieju Mortal Kombat jest prawdziwa. Rekrutuje ona Cole'a do walki o losy Ziemi. W obsadzie nie zostali wymienieni kultowi ninja - Scorpion i Subzero, którzy prawdopodobnie zostaliby zagrani przez prawdziwych mistrzów sztuk walki. Póki co New Line Cinema i Warner Bros nie potwierdzili tych rewelacji.

Co sądzicie o tych informacjach? Oglądalibyście nowy reboot z 14-letnim Raidenem?

Źródło: http://thathashtagshow.com/2018/07/exclusive-mortal-kombat-reboot-first-details/

Tagi: mortal kombat new line cinema reboot