SKLEP
Paweł Musiolik Paweł Musiolik 09.07.2018 14:39
Netflix testuje taryfę Ultra i ogranicza liczbę urzadzeń w tańszych
2273V

Netflix testuje taryfę Ultra i ogranicza liczbę urzadzeń w tańszych

Plotki o wprowadzeniu nowej taryfy do Netfliksa się potwierdziły. Razem z nią, w niższych progach testowo obniżono liczbę urządzeń na których możemy jednocześnie oglądać materiały.

O zmianach w planach abonamentowych Netfliksa plotkowano od pewnego czasu. Firma wpierw wprowadziła podwyżki cen w wybranych krajach (Polskę to ominęło), a teraz testuje na wybranej grupie ludzi dodatkowy plan abonamentowy i zmiany w liczbie urządzeń na której jednocześnie możemy oglądać materiały.

Drugi sezon Castlevanii na Netfliksie w październiku

Najdroższy plan abonamentowy - Ultra - pozwoli na oglądanie materiałów w 4K z technologią HDR na 4 urządzeniach jednocześnie. Wyceniono go na 63 złote, więc za 11 złotych więcej dostajemy technologię HDR oraz 2 urządzenia jednocześnie więcej.

źródło: witrualnemedia.pl

By zachęcić ludzi do przejścia na wyższe abonamenty, zmniejszono w pozostałych planach liczbę urządzeń na których możemy oglądać materiały w jednym momencie. W Premium z 4 urządzeń zrobiono 2, a w pozostałych planach z 2 urządzeń jednocześnie, testujący dostali tylko 1 urządzenie.

Netflix zaznacza, że to na razie są tylko testy. Jednak nie spodziewam się, by coś w tym temacie miało się zmienić. Zwłaszcza, jeśli ceny mają pozostać bez zmian.

Źródło: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/netflix-taryfa-ultra-za-63-zlote-miesiecznie-mniejsze-starsze-pakiety

Tagi: film netflix