Anna Jurak Anna Jurak 09.07.2018 13:38
The Elder Scrolls Online - dodatek Wolfhunter na materiale z rozgrywki
309V

The Elder Scrolls Online - dodatek Wolfhunter na materiale z rozgrywki

Do The Elder Scrolls Online mają trafić dwa nowe dodatki. Jednym z nich jest Wolfhunter i to właśnie jemu możemy się przyjrzeć dzięki najnowszemu wideo.

The Elder Scrolls Online to MMORPG, które cieszy się sporą popularnością wśród fanów gatunku. Podczas tegorocznego E3 zapowiedziane zostały dwa dodatki. Są nimi "Wolfhunter" i "Murkmire". Dzięki opublikowanemu materiałowi wideo możemy przyjrzeć się pierwszemu z nich.

Plany rozwoju Warframe. Grę czekają ogromne zmiany

Wolfhunter jest dodatkiem, który wprowadzi do gry dwa nowe dungeony: Moon Hunter Keep i March of Sacrifices. Jak sama nazwa wskazuje, w tych dwóch lochach spotkamy wilkołaki z Tamriel. Jeśli nie możecie się doczekać premiery DLC, to w przyszłym tygodniu otrzymamy możliwość sprawdzenia nowych dungeonów na publicznych serwerach testowych. Dokładna data premiery dodatku ma zostać ogłoszona w późniejszym terminie. Za to kilka dni temu odbył się stream, podczas którego zaprezentowano właśnie dodatek Wolfhunter. Zobaczcie sami jak się prezentuje: 

The Elder Scrolls Online - rozgrywka z DLC Wolfhunter

Źródło: dualshockers.com, YouTube (Bethesda Softworks)

Tagi: dodatek pc PlayStation 4 rozgrywka The Elder Scrolls Online: Collection wideo Wolfhunter Xbox One Zenimax ZeniMax Online Studios