SKLEP
Grzegorz Cyga Grzegorz Cyga 06.07.2018 14:38
Todd Howard wyjaśnia dlaczego powstają kolejne konwersje The Elder Scrolls V: Skyrim
1527V

Todd Howard wyjaśnia dlaczego powstają kolejne konwersje The Elder Scrolls V: Skyrim

The Elder Scrolls V: Skyrim od premiery w 2011 roku ukazał się na praktycznie każdej dostępnej platformie. Jeśli Was ciekawi dlaczego Bethesda wciąż skupia się na portowaniu gry zamiast na tworzeniu kontynuacji to przeczytajcie, co ma do powiedzenia Todd Howard.

The Elder Scrolls V: Skyrim wciąż żyje i ma się dobrze. W ostatnim czasie ukazała się wersja Skyrim: Very Special Edition, która pozwala grać za pomocą jedynie komend głosowych. A miał to być jedynie żart z okazji E3.

Skyrim na Amazon Alexa naprawdę istnieje

Skyrim: Very Special Edition jest produktem wydanym na asystenty głosowe Amazon Alexa oraz Amazon Echo. Mówiąc jedynie do niewielkiego głośnika poznajemy świat gry za pomocą nagrań audio. Wygląda to mniej więcej w ten sposób.

Jednak pytanie brzmi po co powstają kolejne porty, eksperymenty "na co można jeszcze wydać Skyrima" ? Jak się okazuje odpowiedź jest banalnie prosta, którą ujawnił Todd Howard, producent i reżyser w Bethesda Softworks

Nawet teraz, siedem lat później, liczba ludzi grających w Skyrima... Miliony ludzi każdego miesiąca gra w ten tytuł. Właśnie dlatego wciąż je wypuszczamy. Jeśli chcecie, byśmy przestali je wydawać, przestańcie je kupować.

Ciężko się z nim nie zgodzić - kupując dany produkt ileś razy gracze dają przyzwolenie na tworzenie kolejnych remasterów. W końcu nie od dziś wiadomo, że cenimy sobie to co już dobrze znamy. Tak przy okazji okazało się, że Skyrim: Very Special Edition jest także dostępny na specjalnych toaletach, które obsługują Amazon Alexa, dzięki czemu możemy poprosić sedes, aby sam spuścił wodę lub zagrać w Skyrima, aby umilić sobie czas w toalecie. Taka przyjemność kosztuje jedyne 6650 dolarów.

Skyrim: Very Special Edition - wersja na interaktywną toaletę Kohler Numi 

 

 

Źródło: https://www.vg247.com/2018/07/05/skyrim-still-millions-players-month/

Tagi: bethesda Bethesda Game Studios nintendo switch pc playstation 3 playstation 4 The Elder Scrolls V: Skyrim xbox 360 xbox one