SKLEP
Kacper Mądry Kacper Mądry 05.07.2018 15:42
Mnóstwo darmowej zawartości trafi do Moonlightera jeszcze w tym roku
253V

Mnóstwo darmowej zawartości trafi do Moonlightera jeszcze w tym roku

Moonlighter powróci z nową zawartością. Gra do końca tego roku otrzyma mnóstwo aktualizacji.

Moonlighter zachwycił nas swoją mechaniką zabawy. Jeśli bawiliście się z grą równie dobrze, to szykujcie się na nowe wyzwania.

Human: Fall Flat - konsolowe wersje dostaną tryb multiplayer

Twórcy planują w 2018 dodać do Moonlightera nową zawartość. Jedna z aktualizacji doda do gry 50 nowych pomieszczeń, do których gracz trafi podczas swoich wypraw. Pojawi się również kilka poprawek graficznych oraz samouczki, które lepiej wyjaśnią założenia gry. Dla największych wyjadaczy powstaje również tryb Nowej Gry +, który podniesie poziom trudności oraz doda do gry potężniejsze przedmioty.

moonlighter

Kolejne aktualizacje również będą obfite w nowe funkcje. Do gry trafią kompani, których wybierzemy przed wejściem do lochu. Wspólna walka z stworami będzie dzięki temu inna, ze względu na specjalne umiejętności naszych towarzyszy. Autorzy wysłuchali także narzekań graczy dotyczących zbyt długiej gry lub parametrów rozgrywki, które im nie odpowiadały. Dzięki temu rozpoczęto prace nad trybem gry dowolnej, gdzie to my zadecydujemy o wszystkich składowych rozgrywki.

W okolicach Halloween do Moonlightera dodani zostaną nowi bossowie, lecz twórcy nie chcą zdradzać o nich żadnych informacji. Spodziewać się powinniśmy również nowych "efektów" broni, które to mają znacząca wpłynąć na różnorodność rozgrywki. Co z rokiem 2019? Nowej zawartości ma być jeszcze więcej!

Moonlighter wciąż czeka na swoją premierę na Nintendo Switch. Twórcy uspokajają, że prace trwają i wersja na przenośna konsolkę Ninny trafi do graczy jeszcze w 2018, a jej zapowiedzieć powinna pojawić się od razu, gdy projekt zostanie zakończony.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: 11 Bit Studios Merge Games moonlighter nintendo switch pc playstation 4 xbox one