Grzegorz Cyga Grzegorz Cyga 05.07.2018 15:30
Doug Cockle zdradza na kim powinna skupić się historia kolejnej gry o Wiedźminie
699V

Doug Cockle zdradza na kim powinna skupić się historia kolejnej gry o Wiedźminie

Dzisiaj Wiedźmin jest znany na całym świecie. Chociaż gra jak i książka jest polskiego pochodzenia doczekała się ona przełożenia na wiele języków. Jeden z aktorów wcielających się w rolę Geralta zdradził jak mogłaby wyglądać przyszłość serii.

W Polsce Geralt mówi głosem Jacka Rozenka i według wielu jest to idealny głos dla tej postaci. Z kolei w oficjalnej światowej, angielskiej wersji Białemu Wilkowi głosu od pierwszej części użycza Doug Cockle - aktor, który oprócz na scenie aktywnie udziela się w branży gier komputerowych w dziale dubbingu.  On także wyznał czego oczekiwałby po ewentualnej kontynuacji Wiedźmina 3.

Oto Wiedźmin w stylu Samuraja Jacka

Doug Cockle obecnie pracuje nad dubbingiem Geralta, który gościnnie wystąpi w Soul Caliburze 6. Jest to na tę chwilę prawdopodobnie ostatnia gra z udziałem tego Wiedźmina. Jednak w międzyczasie Doug Cockle znalazł chwilę, aby zdradzić w jakim kierunku według niego powinna podążyć potencjalna kontynuacja.

Gdybym mógł zadecydować, to w Wiedźminie 4 skupiłbym się na Ciri.

Jak widać nie tylko fani chcieliby zobaczyć młodą Wiedźminkę w nowej grze CD Projekt RED.  Sama w jednym z zadań w trzeciej części wyznała, że przemierzyła wiele światów, więc deweloperzy mieliby spore pole do popisu aby ukazać jak wygląda życie Ciri jako Wiedźminki. 

 

Źródło: https://www.vgr.com/geralt-voice-actor-ciri-witcher/

Tagi: Bandai Namco Entertainment CD Projekt RED cdp.pl Ciri Soul calibur VI the witcher wiedźmin Wiedźmin 3: Dziki Gon Wiedźmin 4