Anna Jurak Anna Jurak 05.07.2018 10:02
God Eater 3 - nowa postać i kolejne Aragami na zrzutach ekranu
390V

God Eater 3 - nowa postać i kolejne Aragami na zrzutach ekranu

Odkąd Bandai Namco zaprezentowało postać Claire minął miesiąc. Czas najwyższy poznać kolejnego bohatera gry God Eater 3. Oto Sieg Pennyworth.

Przypominamy, że God Eater 3 to JRPG od strudia Shift. Wydawcą jest Bandai Namco Entertainment. W grze czeka nas walka z użyciem bogatego arsenału uzbrojenia oraz efektownych ataków. Przyjdzie nam się mierzyć z hordami wielkich potworów. Rozgrywka kładzie nacisk na zręczność i szybkie tempo akcji. Zagramy solo lub w trybie kooperacji na PC oraz konsoli PlayStation 4. Data premiery wciąż nie została ogłoszona. Wiemy jedynie, że ma to nastąpić w 2019 roku. 

Code Vein przedstawia kolejną postać. Poznajcie Yakumo Shinonome

Najnowsze zrzuty ekranu pochodzą z tygodnika "Famitsu". Nie są więc to tym razem wysokiej jakości screeny, ale prezentują nowego bohatera oraz Aragami. Nowa postać to Sieg Pennyworth, Co o nim wiemy? Sieg uwielbia dobrą zabawę i spędzał długie godziny będąc towarzyszem zabaw swoich dwóch młodszych braci. Niestety został od nich odseparowany. Nowe Aragami nosi nazwę Barbarus i jest to jedno ze starszych Aragami, które posiada wyjątkowe umiejętności zwane Burst. Przyjrzyjcie się im zaglądając do poniższej galerii:

 

Źródło: dualshockers.com

Tagi: Bandai Namco Entertainment galeria God Eater 3 PC playstation 4 Shift

Nie przegap