SKLEP
Anna Jurak Anna Jurak 04.07.2018 10:01
Nekopara Vol. 1 nie trafi dziś na PS4 i Switcha. Premiera znów opóźniona
131V

Nekopara Vol. 1 nie trafi dziś na PS4 i Switcha. Premiera znów opóźniona

Nekopara Vol. 1 miało dziś zadebiutować na konsolach. Niestety Europa poczeka jeszcze na ten tytuł.

Ile to już razy pisaliśmy o Nekopara Vol. 1. Kolejny raz przypominamy Wam o tym tytule z powodu ponownego przesunięcia daty premiery.

Nekopara Vol. 1 na zwiastunie z okazji premiery na PS4 i Switchu

Nekopara Vol. 1 miało zadebiutować pierwotnie na konsoli PlayStation 4 oraz Nintendo Switch 21 czerwca, jednak premiera została przełożona na dzień dzisiejszy. Data 4 lipca nie jest już aktualna... Twórcy kolejny raz opóźnili konsolową premierę gry. Dodatkowo, tym razem nie otrzymaliśmy żadnej konkretnej daty. Neko Works ogłosiło tą wiadomość na oficjalnym Twitterze gry:

Tłumacząc owy wpis dostajemy coś w stylu:

Premiera gry Nekopara Vol. 1 na PlayStation 4 / Nintendo Switch była zaplanowana na środę, 4 lipca 2018. Wiemy, że wyda Wam się to naprawdę samolubne, ale z powodu różnych okoliczności jesteśmy zmuszeni zmienić planowaną datę wydania.
Dziękujemy za zrozumienie.

Serwis Gematsu podaje za to zaktualizowane daty. Jedynie w Japonii oraz Ameryce odbyła się dziś premiera gry na konsoli Nintendo Switch. Premiera na PS4 została opóźniona na całym świecie. Skupmy się jednak na informacjach dla Europy. Wiemy jedynie, że gra ma ukazać się na Nintendo Switch w lipcu, a na PlayStation 4 tego lata. Tylko czy wierzyć tym zapowiedziom? Nie zdziwi nas, jeśli wrócimy tu za jakiś czas z informacją podobnego typu.

Nekopara Vol. 1 - zwiastun

Źródło: gematsu.com, Twitter (@nekopara_cfk), YouTube (CFKNEWS)

Tagi: Neko Works Nekopara Vol. 1 Nintendo Switch playstation 4 wideo