Anna Jurak Anna Jurak 03.07.2018 12:52
Dx2 Shin Megami Tensei: Liberation - rozpoczęła się pre-rejestracja
199V

Dx2 Shin Megami Tensei: Liberation - rozpoczęła się pre-rejestracja

Rozpoczęła się wstępna rejestracja do gry Dx2 Shin Megami Tensei: Liberation. Na razie rejestrować się mogą jedynie użytkownicy urządzeń z systemem Android. Gra trafi również na iOS.

Shin Megami Tensei to seria klasycznych japońskich gier RPG, która pierwotnie była wydana na 16-bitową konsolę Super Nintendo, a później została skonwertowana na system iOS. Kolejne odsłony ukazywały się na konsolach PlayStation oraz Nintendo 3DS.

Taneczne spinoffy serii Persona nadchodzą na PS4 i PSVita

Dx2 Shin Megami Tensei: Liberation nie bez powodu przywodzi na myśl tytuły takie jak Persona. Za tą produkcją również stoi studio Atlus. W "mobilną Personę" zagramy zarówno na urządzeniach z systemem iOS oraz Android. Na razie jedynie użytkownicy Androida mogą się wstępnie zarejestrować.

Dx2 Shin Megami Tensei: Liberation - rozgrywka

Przypominamy, że akcja gry toczy się w Tokio. Wcielimy się w licealistę, który ma moc zawierania kontraktów z demonami. Owe demony pomogą nam później w walce. W tej części jesteśmy członkami tajnej organizacji o nazwie Liberators i angażujemy się w konflikt między "Diabelskimi Downloaderami" (Dx2).

Źródło: play.google.com, YouTube (Gematsu)

Tagi: