Kacper Mądry Kacper Mądry 02.07.2018 08:57
Stwórz zwiastun The Banner Saga 3 i wygraj $4500
230V

Stwórz zwiastun The Banner Saga 3 i wygraj $4500

Autorzy The Banner Saga 3 wpadli na ciekawy pomysł. Jeśli stworzycie porządny zwiastun dla ich gry to otrzymacie sowitą nagrodę.

The Banner Saga 3 wychodzi już niedługo. Gracze będą mieli okazję zademonstrować swoje umiejętności i stworzyć zwiastun gry.

The Banner Saga 3 - wideo przypominające wydarzenia z poprzednich odsłon

Osoby, które są chętne do wzięcia udziału w konkursie muszą pamiętać o kilku rzeczach. Zwiastun ma składać się z materiałów wideo oraz grafik już opublikowanych przez Stoic Studio lub z własnych nagrań z gry i artworków. Za pierwsze miejsce w konkursie otrzymamy $4500, jednak zajęcie drugiego i trzeciego miejsca też jest nagradzane. Osoba na drugim miejscu otrzyma Banner Saga Trilogy Deluxe Edition na PC, a ta z trzeciego - cyfrową wersję The Banner Saga 3 na dowolną platformę.

Zwiastuny nie mogą zawierać znaków wodnych, loga czy własności intelektualnej innych osób. Nagrania ponadto nie powinny trwać dłużej niż pięć minut, a do tego ich jakość powinna wynosić minimalnie 720p. Zwiastun musi mieć w nazwie się wpis "My Banner Saga - Recap". Więcej informacji znajdziecie pod tym linkiem.

The Banner Saga 3 - zwiastun

Źródło: https://www.dualshockers.com/banner-saga-contest/

Tagi: pc playstation 4 stoic studio the banner saga 3 Versus Evil xbox one