Kacper Mądry Kacper Mądry 29.06.2018 17:22
Nabrani gracze pobierają wirusy zamiast Fortnite'a
686V

Nabrani gracze pobierają wirusy zamiast Fortnite'a

Popularność Fortnite'a robi swoje. Gracze tak bardzo chcą zagrać w mobilną wersję gry, że padają ofiarą oszustwa.

Fortnite dostępne jest już niemal na wszystkie platformy. Wciąż jednak nie ma wersji gry na Androida, co wykorzystują oszuści.

Pokemon GO otrzyma bardziej realistyczne AR

Fortnite dostępne jest na PC, PlayStation 4, Xboksa One, Nintendo Switch oraz iOS. Wersja gry na smartfony z Androidem jest dopiero w produkcji i trafi do nas w tegoroczne lato. Nie wiedzą tego jednak mniej obeznani gracze, co sprytnie wykorzystują oszuści.

W Internecie można znaleźć mnóstwo nagrań wideo, które mają to prezentować w jaki sposób zainstalować grę na Androidzie. Sporo osób nabrało się już na tego typu "grę" i po jej pobraniu dowiadywali się o potrzebie uiszczenia odpowiedniej opłaty lub zostali przekierowywani do innych płatnych aplikacji. W najgorszym wypadku "Fortnite na Androida" okazuje się być wirusem.

Jeśli zatem trafiliście na tego typu nagranie, zachęcające użytkownika do pobrania oprogramowania, które ma zapewnić nam darmową walutę wewnątrz gry lub jest wersją tytuły, który wyciekł Epic Games - to oszustwo. Fortnite na Androida dostępne będzie w lato.

Źródło: https://toucharcade.com/2018/06/29/fortnite-android-free-download-scam-youtube-apk/

Tagi: epic games Fortnite mobile