Grzegorz Cyga Grzegorz Cyga 25.06.2018 16:37
Ancestors Legacy - deweloperzy ujawniają plany rozwojowe gry
254V

Ancestors Legacy - deweloperzy ujawniają plany rozwojowe gry

Ancestors Legacy to najnowsza produkcja studia Destructive Creations. Gra przyjęła się na tyle dobrze, że oprócz nowej zawartości przygotowali także wersję demonstracyjną.

Ancestors Legacy miało swą premierę 22 maja. Gracze ciepło przyjęli polskiego RTS-a. Kilka dni temu odbył się stream, na którym jeden z deweloperów z Destructive Creations ujawnił co trafi do gry w najbliższych miesiącach.

Kingdom Come oraz Ancestors Legacy - tajemnicza współpraca to konkursy

Pierwszą nowością jest wersja demonstracyjna. Twórcy udostępnili na Steamie pierwszą misję z kampanii Słowian. Oprócz tego na kanale Youtube studia znajdziecie fragmenty ścieżki dźwiękowej. Pełny soundtrack jest dostępny do kupienia na Steamie. Twórcy zapowiedzieli darmowe kampanie, w której poznamy m.in. historię Bolesława Chrobrego.

W przyszłości twórcy dodadzą nową frakcję, która będzie dostępna w formie płatnego DLC. Oprócz tego gracze mają otrzymać wsparcie dla modów poprzez Steam Workshop, gdzie będą mogli tworzyć własne mapy do trybu wieloosobowego.

W dniach 21-22 lipca odbędzie się pierwszy oficjalny turniej w Ancestors Legacy komentowany przez przedstawicieli The Overpowered Noobs. Turniej będzie rozgrywany na dedykowanych serwerach. Więcej szczegółów na temat tych rozgrywek poznamy 27 czerwca.

Ancestors Legacy - stream deweloperski

Ancestors Legacy - soundtrack

 

Źródło: Youtube (Destructive Creations)

Tagi: 1C Company 1C Companym Ancestors Legacy Destructive Creations pc wideo