Paweł Musiolik Paweł Musiolik 25.06.2018 16:10
Co kupić w nowej promocji gier do 64 złotych?
1975V

Co kupić w nowej promocji gier do 64 złotych?

Nowa promocja w PlayStation Store oferuje spory wybór gier do 64 złotych. Jeśli nie możecie się na nic zdecydować, zapraszamy do naszego artykułu, pomożemy coś kupić.

Battlefield 4 Edycja Premium - 33 zł

Zaczniemy od kompletnego wydania Battlefield 4. Po pierwsze - sporo ludzi nadal gra w tę odsłonę, a dodatkowo średnia zapowiedź Battlefield 5 upewniła nas, że BF4 szybko nie umrze. Więc o brak ludzi martwić się nie musicie.


Dark Souls 3 - 59 zł

W promocji co prawda jest także dwójka, ale w tej cenie opłaca wziąć sobie najnowszą część Soulsów. Bez dodatków, ale te co jakiś czas są przeceniane. Więc 6 dyszek za podstawkę, a jak wam się spodoba, to potem dodatki w którejś z promocji.


Devil May Cry 4: Special Edition - 33 zł

Nakręciła was zapowiedź Devil May Cry 5? Za 33 złote dorwiecie zremasterowaną czwórkę, której najbliżej jest do tego, co zaoferuje nam DMC 5 robione wyłącznie przez Japończyków.


Divinity: Original Sin - 45,55 zł z PS+

Divinity: Original Sin jest zdecydowanie najlepszą grą cRPG dostępną na konsolach. Dodatkowo - oferuje tryb kooperacji. Z uwagi premiery kontynuacji za dwa miesiące - aktualna promocja jest idealnym czasem by ten tytuł nadrobić.


Fe - 33 zł

Interesujący tytuł ekipy Zoink, który powstał przy udziale EA. Elektronicy przygarnęli grę do programu EA Originals, ale ta jakby przeszła kompletnie bez echa. Warto więc dać grze szansę w niższej cenie.


Little Nightmares Complete Edition - 54 zł

Bardzo udane połączenie platformówki i gry logicznej w klimacie mocno zahaczającym o horror. Kompletne wydanie zawiera w sobie trzy dodatki i podstawową grę, więc łącząc to z jakością produkcji Tarsier - warto zagrać.


Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - 33 zł

Najlepsza skradanka z otwartym światem, oferująca ogrom zabawy i gigantyczną dawkę swobody. W tej cenie zakup obowiązkowy. Na wyprzedaży jest też wersja kompletna, ale nie opłaca się do niej dopłacać 20 złotych, gdyż większość dodatków dotyczy Metal Gear Online.


One Piece: Pirate Warriors 3 - 33 zł

Jedna z najlepszych gier gatunku musou, nawet jeśli kompletnie nie jara was manga/anime One Piece (tak jak mnie). Dostajecie kilkadziesiąt godzin odmóżdżającej zabawy. Idealna gra gdy nie chcecie się angażować mentalnie.


Plants vs Zombies: Garden Warfare 2 - 29 zł

Plants vs Zombies: Garden Warfare 2 trafia kolejny raz do promocji, kolejny raz w skandalicznie niskiej cenie. Grę warto kupić, zwłaszcza, że deweloper zapowiedział ciągłe wspieranie produkcji nową zawartością.


Resident Evil Revelations 2 Deluxe Edition - 38 zł

Kompletne wydanie Resident Evil Revelations 2 jest grą, którą zdecydowanie warto się zainteresować. Nie tylko z uwagi na inną niż w Resident Evil 7 rozgrywkę (dla osób nie lubiących FPP), ale też z uwagi na kooperację.


Styx: Master of Shadows + Styx: Shards of Darkness - 63 zł

Dwupak skradankowych tytułów. Nie są to co prawda gry AAA i czasami niski budżet wychodzi na wierzch, ale w temacie klasycznych skradanek nic lepszego nie dostaniecie.


Valkyria Chronicles Remastered - 29 zł

Zbliża się premiera czwartej odsłony serii Valkyria Chronicles, która wraca wraz z nią do korzeni. Korzystajcie więc z promocji i kupcie za 30 złotych remaster pierwszej części. Ten jRPG się nic a nic nie zestarzał.


Worms W.M.D - 42 zł

Wymarzony powrót serii Worms do dwuwymiarowej chwały. Jeśli wychowaliście się na dwóch pierwszych odsłonach Wormsów, to nic lepszego w tym temacie nie znajdziecie.  A fani trójwymiarowych odsłon powinni w Worms W.M.D. zagrać, by zobaczyć jak wyglądają te prawdziwe robale.

 

Tagi: co kupić playstation 4