Paweł Musiolik Paweł Musiolik 23.06.2018 21:25
The Awesome Adventures of Captain Spirit bez trofeów
651V

The Awesome Adventures of Captain Spirit bez trofeów

Jeśli nastawialiście się na łatwą zdobycz trofeową w The Awesome Adventures of Captain Spirit, to mamy złą wiadomość. Dontnod potwierdziło, że ich nowa gra jest faktycznie demkiem i trofeów nie dostanie.

The Awesome Adventures of Captain Spirit pojawi się już 26 czerwca. Około dwugodzinny tytuł ma pełnić swego rodzaju wstęp do Life is Strange, które pojawi się parę miesięcy później. Niektórzy liczyli, że podobnie jak w dwóch poprzednich grach z tej serii, dostaniemy łatwe trofea.

The Awesome Adventures of Captain Spirit - pierwsze informacje

Raoul Barbet z Dontnod miał okazję porozmawiać z redakcją Stevivora. Ta zapytała go o temat trofeów i tego, czy przygody Kapitana Spiryta są demem.

Nie nazwałbym tego demem. To produkcja stworzona wokół pewnej myśli, doznania. To samodzielne doświadczenie. Jeśli nie znasz Life is Strange możesz w to spokojnie zagrać by poznać to, co tworzymy. By zrozumieć DNA naszej marki. Ale jeśli w LiS grałeś, wyłapiesz mnóstwo smaczków.

Czyli ni to pełna gra, ni to demo, tylko coś wyjątkowego (oczywiście według słów dewelopera). Pozostaje więc pobrać i sprawdzić samemu.

Tagi: Dontnod Entertainment playstation 4 Square Enix the awesome adventures of captain spirit xbox