Anna Jurak Anna Jurak 22.06.2018 10:12
Darmowy weekend z World of Warcraft
395V

Darmowy weekend z World of Warcraft

Welcome Back Weekend jest skierowany do osób, które spędziły już jakiś czas w grze. Jak sama nazwa wskazuje Blizzard chce w ten sposób zachęcić graczy do powrotu.

World of Warcraft to kultowe MMORPG, które zadebiutowało w 2004 roku. Tytuł jest stale rozwijany o nowy kontent. Przypominamy, że 14 sierpnia odbędzie się premiera dodatku Battle for Azeroth. 

Klasyczny serwer World of Warcraft będzie działał na łatce 1.12

Mimo upływu lat w World of Warcraft wciąż gra mnóstwo osób. Jeśli spędziłeś jakiś czas w tej produkcji, to teraz może być dobra okazja by powrócić do tego tytułu. Blizzard przygotowało bowiem darmowy weekend z grą. Welcome Back Weekend jest skierowany właśnie do osób, którym wygasł abonament. Do 24 czerwca będziemy mieć dostęp do całej zawartości gry. Możemy więc sprawdzić jak zmieniła się gra od naszej poprzedniej wizyty i podjąć decyzję, dotyczącą powrotu do tytułu. Przez ten określony czas możemy bawić się bez aktywnego abonamentu, nawet wysokopoziomową postacią. Blizzard dba również o to, by rozwiązać jakiekolwiek problemy związane z zalogowaniem się do gry po latach nieobecności. Wszystkie pomocne informacje znajdziecie pod tym linkiem - welcomeback.worldofwarcraft.com.

World of Warcraft - zwiastun nadchodzącego dodatku

Źródło: welcomeback.worldofwarcraft.com, YouTube (World of Warcraft)

Tagi: blizzard darmowy weekend pc World of Warcraft