Anna Jurak Anna Jurak 21.06.2018 14:47
Code Vein - multiplayer w walce z bossem i nowa galeria
631V

Code Vein - multiplayer w walce z bossem i nowa galeria

Zerknijcie jak wygląda multiplayer w Code Vein. Krótkie wideo przedstawia wspólną walkę z bossem, a w galerii znajdziecie między innymi screeny, dotyczące porozumiewania się pomiędzy graczami.

Code Vein zadebiutuje na całym świecie 28 września tego roku. Zagramy na PC oraz konsolach PlayStation 4 Xbox One. Za produkcję odpowiedzialne jest studio Bandai Namco.

Code Vein chwali się mocami bohatera na nowym trailerze

Code Vein to RPG akcji, w którym trafimy do świata, gdzie ludzka cywilizacja upadła, a ostatni ocalali zmienili się w obdarzone nadprzyrodzonymi zdolnościami wampiry. By nie podzielić ich losu musimy pokonywać wymagających przeciwników oraz bossów i wysysać z nich krew. Mechanika pobierania życiodajnego płynu z wrogów jest w tym tytule kluczowa i zapewni nam liczne efekty specjalne takie jak wzmocnienia, czy osłabienie przeciwników. Najnowszy, udostępniony materiał wideo przedstawia walkę z bossem, w której biorą udział dwaj gracze:

Code Vein - walka z bossem

Code Vein - 

Bandai Namco udostępniło również kolejne sceeny z gry. W poniższej galerii możecie zobaczyć między innymi komunikację pomiędzy graczami. Rzućcie okiem na nowe zrzuty ekrany:

 

Źródło: dualshockers.com, YouTube (Bandai Namco Entertainment America)

Tagi: Bandai Namco Code Vein galeria namco bandai pc PlayStation 4 wideo xbox one