Anna Jurak Anna Jurak 21.06.2018 13:46
Crystar - krótki gameplay i nowe informacje
402V

Crystar - krótki gameplay i nowe informacje

Crystar to RPG akcji, w którym za broń posłużą nam nasze własne łzy. Trafimy do otchłani, gdzie zmierzymy się z licznymi przeciwnikami, a to wszystko po to, by wskrzesić naszą młodszą siostrę.

Crystar to japońskie RPG akcji, które zadebiutuje w Japonii 18 października i jest tytułem ekskluzywnym dla konsoli PlayStation 4FuRyu otworzyło już oficjalną stronę gry, która sama w sobie zachwyca designem. Otrzymaliśmy też nowe informacje na temat tej produkcji. 

Crystar zapowiedziane. Mamy pierwszy zwiastun

Fabuła Crystar prezentuje się następująco. Hatada Rei i jej siostra Mirai utknęły w świecie po śmierci. W Rei przebudziły się potężne zdolności, ale w rezultacie zabiła przez to Mirai. Przy zrozpaczonej Rei pojawia się diabeł, mówiąc jej, że poprzez pozyskiwanie dusz zmarłych i poświęcanie łez, można ją przywrócić do życia. Nie będzie to proste zadanie dla umysłu naszej protagonistki. Dręczyć nas będą dobiegające zewsząd myśli upadłych istot zwane "Danmatsuma":

Crystar - Danmatsuma

Crystar -

Głównym motywem przewodnim Crystar mają być łzy. Czeka nas historia pełna walki oraz płaczu. Wcielimy się w Rei. Będziemy przemierzać otchłań, pokonując zagubione dusze oraz duchy, które się tam snują. Walka jest powiązana z naszymi łzami, będziemy więc równocześnie płakać. Pozyskiwane w ten sposób dusze uczynią nas silniejszymi i dostarczą nowe bronie, które w tej produkcji zostały nazwane "pomysłami". Wraz z rozwojem fabuły uzyskamy dostęp do kolejnych trzech grywalnych postaci między którymi będzie można swobodnie się przełączać. Będziemy też w stanie przywołać ducha opiekuna:

Crystar - Guardian

Źródło: gematsu.com, YouTube (Game Channel by フリュー)

Tagi: Crystar FuRyu galeria Gemdrops playstation 4 wideo