Łukasz Ruszkowski Łukasz Ruszkowski 20.06.2018 20:39
The Surge 2 - nowe detale ujrzały światło dzienne
401V

The Surge 2 - nowe detale ujrzały światło dzienne

O The Surge 2 pojawia się ostatnio coraz więcej informacji. Najpierw wyciekł gameplay, a teraz twórcy odpowiedzieli na pytania graczy.

Deck13 odpowiadał na pytania swoich fanów za pośrednictwem Twittera. Pytania dotyczyły oczywiście The Surge 2, ich najbardziej wyczekiwanej produkcji. Developerzy powiedzieli, że w ich nowej produkcji należy spodziewać się systemu New Game +, podwojenia liczby dostępnych klas broni oraz przebudowanego systemu rozwoju umiejętności.

Recenzja: The Surge (PS4)

Postanowiono zaktualizować też drona oraz jego możliwości w walce dystansowej. W grze pojawi się też więcej bossów, ma być ich nawet dwa razy więcej niż w oryginale. Niektórzy będą mniejsi, a niektórzy nawet więksi niż Ci w The Surge. Poprawiono też AI przeciwników, a część z nich dostała w ręce pistolety.

Kompletnej zmiany doczekał się również system kombo. Przepisano od nowa system walki oraz jego mechaniki. Wprowadzono też większą elastyczność jeśli chodzi o zarządzanie cooldownami. Gra ma też umożliwić przemieszczanie świata na zupełnie nowym poziomie niż poprzednik. W grze pojawią się również opcje sieciowe, ale na okres premiery nie planowany jest system kooperacji.

The Surge 2 - Pierwszy materiał z rozgrywką

 

 

Tagi: Deck13 interactive Focus Home Interactive pc ps4 The Surge 2 xbox one