Anna Jurak Anna Jurak 20.06.2018 11:28
Destiny 2: Porzuceni - twórcy o procesie tworzenia łuku
494V

Destiny 2: Porzuceni - twórcy o procesie tworzenia łuku

Jedną z nowości, która trafi do Destiny 2 będzie łuk, który jak zapewniają twórcy będzie łączył w sobie realizm i widowiskowe efekty. W odpowiednich rękach ma być śmiertelnie niebezpieczną bronią.

Porzuceni to pierwsze, duże rozszerzenie do Destiny 2. Premierę zaplanowano na 4 września zarówno dla wersji PC jak i PlayStation 4 i Xbox One. Jedną z nowości ma być nowy typ broni, którym będzie śmiertelnie niebezpieczny, precyzyjny łuk. Twórcy poświęcili sporo czasu i wysiłku, by go dopracować.

Destiny 2 - oficjalna zapowiedź trybu Gambit i pokaz rozgrywki

Studio Bungie opublikowało materiał wideo, w którym zdradzono proces tworzenia nowej broni. Nie obyło się bez problemów. W celu zgłębienia tematu, wielu członków studia udało się na strzelnicę, by osobiście doświadczyć strzelania z łuku. Robili stosowne notatki na temat tego jak broń leży w dłoniach i jakie uczucie towarzyszy podczas strzału, także w różnych pozycjach. Starali się jak najlepiej oddać wrażenie wystrzelenia strzały i sprawić by odczucie w grze było jak najbardziej realistyczne. Są dumni z tego jak udało im się połączyć realistyczną mechanikę z widowiskowymi efektami znanymi z Destiny 2. Zapewniają, że korzystanie z łuku dostarczy nam mnóstwa rozrywki. Przyznają, że sami podczas testów uśmiechali się szeroko. Mimo że łuk wydaje im się obecnie nawet zbyt potężny, to cieszą się tym i wierzą, że gracze zdziałają nim cuda. Zobaczcie sami jak to wygląda:

Destiny 2: Forsaken - projektowanie łuku

Źródło: YouTube (Bungie)

Tagi: Activision Bungie Destiny 2 Forsaken pc playstation 4 porzuceni wideo xbox one