Daniel Stroński Daniel Stroński 20.06.2018 09:22
Street Fighter 5 - nadchodzą stroje z Devil May Cry i... lootboksy
469V

Street Fighter 5 - nadchodzą stroje z Devil May Cry i... lootboksy

Street Fighter 5 przygotowało coś wyjątkowego dla fanów serii DMC - stroje Dante'ego, Nero i Glorii. Ale to nie koniec atrakcji...

Tegoroczne targi E3 przyniosły zapowiedź nowej odsłony serii Devil May Cry i Capcom postanowiło to uczcić poprzez dodanie specjalnych strojów do piątego Street Fightera dla Kena (Dante), Eda (Nero) i Laury (Gloria) z DMC4 (zrzuty w galerii poniżej). Oba męskie stroje będą dostępne do kupienia od 25 czerwca za równowartość $3,99 (~15 zł), z kolei strój Glorii otrzymamy w trybie Extra Battle jako kostium miesiąca - przygotujcie więc 10,000 Fight Money, by zaliczyć cztery cotygodniowe wyzwania (zaczynając od 5 lipca). Sierpniowym strojem ma być Air Man Costume dla Rashida.

Nasza recenzja gry Street Fighter 5 (PS4)

Co jeszcze dostaniemy 25 czerwca? Ulepszenie trybu Survival. Walka z następującymi po sobie przeciwnikami zostanie urozmaicona o Battle Goods. W odróżnieniu od bonusów Battle Supplements, będą one znikać po użyciu i wykorzystamy aż pięć z nich między walkami. A jak je zdobyć? Poprzez granie w trybie Survival lub korzystanie z nowego systemu Fighting Chance.

Od teraz za codzienne logowanie się dostaniemy Fantasy Fortune Reading, dostępne także w sklepie za 500 FM. Jest to swego rodzaju lootbox, w któym znajdziemy losową nagrodę - Battle Goods, nowe kolory dla postaci (dostępne wyłącznie w ten sposób) oraz rzadkie kostiumy (np. Cannon Spike dla Cammy).

Przygotowano też ułatwienie dla trybu Survival. Od teraz po przegranej będziemy mogli powrócić do walki w pełni sił za 1,000 FM. Będzie też możliwość zapisania postępów i kontynuowania serii walk w innym czasie.

Źródło: capcom-unity.com

Tagi: Capcom galeria pc playstation 4 Street Fighter V