Paweł Musiolik Paweł Musiolik 19.06.2018 20:27
Playerunknown's Battlegrounds z 50 milionami graczy. Jest pierwsza promocja
392V

Playerunknown's Battlegrounds z 50 milionami graczy. Jest pierwsza promocja

Wydaje się, że Playerunknown's Battlegrounds powoli traci popularność na rzecz Fortnite'a. Jednak patrząc na najnowsze wyniki sprzedaży i aktywnych graczy - deweloper nie ma się o co martwić.

Szał na Playerunknown's Battlegrounds znacząco się zmniejszył po premierze Fortnite, który nie dość, że darmowy, to dostępny na każdej platformie. Nie przeszkadza to jednak sprzedawać się grze wyjątkowo dobrze.

Twórcy PUBG złożyli pozew przeciw Epic Games

Studio pochwaliło się, że Playerunknown's Battlegrounds dobił do 50 milionów sprzedanych kopii, a doliczając do tego PUBG Mobile, w grę zagrało już ponad 400 milionów ludzi. Jednocześnie, każdego dnia aktywnych graczy jest mniej więcej 87 milionów.

Z tej też okazji, Playerunknown's Battlegrounds pierwszy raz przeceniono. Do 5 lipca możecie kupić grę taniej na Steamie. Za ile? 48,90 zł. Jeśli jeszcze nie macie gry i chcecie ją kupić, to możecie zrobić to w tym miejscu.

Razem z tym mamy zapowiedź dewelopera o ciągłym rozwijaniu gry i wprowadzaniu nowości. Posiadacze PS4 prawdopodobnie mają jedną prośbę - wydanie gry na ich konsolę.

Źródło: https://steamcommunity.com/games/578080/announcements/detail/3077529898697959073

Tagi: pc PlayerUnknown's Battlegrounds promocja steam