Anna Jurak Anna Jurak 19.06.2018 09:49
MechWarrior 5: Mercenaries - premiera opóźniona
247V

MechWarrior 5: Mercenaries - premiera opóźniona

MechWarrior 5: Mercenaries to gra skierowana do fanów wielkich robotów. Przyjdzie im jednak dłużej poczekać na ten tytuł.

MechWarrior 5: Mercenaries to symulator mecha, za który odpowiedzialne jest studio Piranha Games. Pierwsze wzmianki o tym tytule pojawiły się już w 2016 roku. Gra wciąż nie zadebiutowała i nic nie wskazuje na to, że ma się to w najbliższej przyszłości zmienić. Wręcz przeciwnie, datę premiery przełożono na 2019 rok.

Daemon X Machina - 30 minut walk ogromnych robotów

Akcja MechWarrior 5: Mercenaries rozgrywka się w 3015 roku, kiedy to pięć frakcji walczy ze sobą o panowanie nad galaktyką. W grze wcielamy się w najemnika, którego zadaniem będzie nie tylko pokonywanie przeciwników, ale również dbanie o to, by zlecenia przynosiły odpowiedni zysk. Sami będziemy wybierać, których zadań się podejmiemy, a co za tym idzie którym frakcjom zdecydujemy się pomóc. Zarobione pieniądze przeznaczymy na naprawę oraz ulepszenie naszego mecha. Wraz z upływem czasu oraz wykonywaniem coraz większej ilości zleceń, nasza reputacja wzrośnie. Dzięki temu będziemy mogli podejmować się lepiej płatnych misji. 

MechWarrior 5: Mercenaries - zwiastun 

Na początku MechWarrior 5: Mercenaries miało być symulatorem,, przeznaczonym jedynie dla pojedynczego gracza, jednak z czasem otrzymaliśmy wiadomość, że w grze pojawi się również kooperacyjny tryb multiplayer. Zagramy maksymalnie w cztery osoby. Tytuł ma też posiadać pełne wsparcie dla modów.

Źródło: pcgamer.com, YouTube (Piranha Games)

Tagi: MechWarrior 5: Mercenaries pc Piranha Games wideo