Kacper Mądry Kacper Mądry 18.06.2018 08:35
Dying Light 2. Spore zmiany w cyklu dnia i nocy. Nadchodzą ogromne mapy
982V

Dying Light 2. Spore zmiany w cyklu dnia i nocy. Nadchodzą ogromne mapy

Dying Light 2 będzie grą zdecydowanie większą od poprzedniczki. Dowiedzieliśmy się nowych szczegółów dt. produkcji.

Dying Light 2 spodobało się graczom oglądającym konferencję na E3. Nad czym jeszcze pracują twórcy, a nie mieli czasu ogłosić tego podczas pokazu?

Skyrim na Amazon Alexa naprawdę istnieje

Adrian Ciszewski w jednym z wywiadów powiedział, że aby opisać wszystkie zmiany w cyklu dnia i nocy nie starczyłoby całej konferencji. Ponownie, w nocy będziemy mieli więcej okazji do trudnych starć z nieumarłymi jednak tym razem dzień również przyniesie wielu potężnych przeciwników.

Za dnia, w świecie Dying Light 2 będą krążyć hordy zombie, które łatwo nas zabiją jeśli pozwolimy się otoczyć. Nie będą one jednak już tak zaskakujące dla innych ludzkich postaci w grze, ponieważ od czasu wybuchu epidemii z pierwszej części gry minęło już 15 lat i ludzie nauczyli się żyć w ciągłym niebezpieczeństwie.

Świat Dying Light 2 ma być cztery razy większy, niż połączone mapy Dying Light oraz dodatku The Following. Odnajdziemy sektory, w których bezpiecznie żyją mieszkańcy, ale również strefy wypchane po brzegi w nieumarłych. Zdaniem twórców, wprowadza to większą różnorodność do tego skomplikowanego świata, w którym to my podejmujemy decyzje o jego kształcie.

W budynkach, w których będą żyły zombie znajdą się najlepsze przedmioty. Aby jednak się do nich dostać, powinniśmy wyczekiwać nocy, ponieważ właśnie wtedy "leże" zostanie opuszczone. Z drugiej strony, noc w grze jest sporym wyzwaniem, a dostęp do broni ukryty za przeróżnymi przeszkodami, do których ominięcia będziemy musieli skorzystać z umiejętności parkouru.

Źródło: https://www.dualshockers.com/dying-light-2-day-night-city-map/

Tagi: Dying Light 2 e3 2018 pc playstation 4 Techland xbox one