Paweł Musiolik Paweł Musiolik 16.06.2018 13:39
Co kupić w promocji do 22 złotych?
1581V

Co kupić w promocji do 22 złotych?

Najnowsza promocja w PS Store oferuje mnóstwo gier niezależnych do 22 złotych. Większość z was może tych tytułów nie kojarzyć, wybrałem więc dla was najlepsze promocje.

Assault Android Cactus - 16,50 zł

Twin-stick shooter dla maksymalnie czterech osób. Prosta grafika nadrabiana jest sporą liczbą grywalnych postaci różniących się od siebie uzbrojeniem. Warto zaznaczyć, że gra nie jest przesadnie długa. Ale w tej cenie warto.


Cursed Castilla - 16,50 zł

Mocno inspirowana klasyczną Castlevanią i serią Ghost 'n Goblins gra cechuje się przede wszystkim wysokim poziomem trudności i dopracowaną rozgrywką. Niech nie odstrasza was grafika.


Fez - 8,25 zł

W tej cenie, Fez to obowiązkowy zakup jeśli ktoś jeszcze nie grał. Gra logiczna łącząca się z platformówką, oferująca sporo manipulacji perspektywą. Polecam.


Galak-Z - 21 zł

Rozgrywka w Galak-Z może przypominać klasyczne Astroids z bezwładnością statku, którym latamy w przestrzeni kosmicznej i rozwalamy przeciwników i przeszkody.


Grow Home - 12,50 zł

Eksperyment Ubisoftu, który się udał. Kierując naszym podopiecznym robotem - Budem, musimy się wspiąć po ogromnym drzewie na sam szczyt. Grow Home oferuje specyficzne sterowanie, które wyróżnia produkcję spośród tłumu. Jeśli wam się spodoba, za 4 złote więcej macie kontynuację.


Invector - 21 zł

Rytmiczna gra w stylu Amplitude, ale nie tak skomplikowana. Całościowo korzystająca z utworów Aviciiego, który przy produkcji współpracował.


Kick & Fennick - 21 zł

Przyjemne platformówka w której sterowanie odbywa się za pomocą specyficznego działka dzierżonego przez naszego bohatera. Gra pojawiła się wpierw na Vicie i została przeniesiona na PS4, więc miejcie na uwadze to, że nie jest to najładniejszy tytuł.

Lara Croft Go - 12,50 zł

Gry z serii 'Go' należą do jednych z najlepszych tytułów logicznych dostępnych na PS4. Poza bardziej różnorodną rozgrywką, Lara Croft oferuje lepszą niż Hitman grafikę.


Nano Assault NEO-X - 12,50 zł

Twin-stick shooter rozgrywający się w ciele człowieka. Latamy statkiem naukowym i rozwalamy różnorakie wirusy i bakterie. Ostrzegam, gra jest dosyć trudna.


OlliOlli: Epic Combo Edition - 21 zł

Dwie gry w zestawie. OlliOlli jest uproszczonym podejściem do jazdy na deskorolce, przedstawiając rozgrywkę w dwuwymiarowym rzucie z boku. Gra mocno stawia na zręcznościową rozgrywkę.


Skulls of the Shogun - 12,50 zł

Taktyczny RPG z odpowiednimi uproszczeniami, by przyciągnąć do siebie nowicjuszy gatunku. Wyjątkowo udany system gry i świetna, rysowana grafika.


Sky Force Reloaded - 21 zł

Kontynuacja polskiego Sky Force. Shoot 'em up z umiarkowanym poziomem trudności, oferujący sporo zawartości z którą możemy spędzić dziesiątki godzin na biciu naszych wyników.


Super Meat Boy - 16,50 zł

Wyjątkowo trudna platformówka której większości nie trzeba przedstawiać. Plansze są krótkie, ale naszpikowane pułapkami i wymagają od nas idealnie zgranego czasu reakcji i małpiej zręczności.


The Sexy Brutale - 21 zł

Gra przygodowa w której rozwiązujemy tajemnicze morderstwa popełniane w posiadłości, która utknęła w pętli czasowej. Całość łączy w sobie elementy gry logicznej i przygodowej.


Wheels of Aurelia - 12,50 zł

Specyficzna gra przygodowa osadzona we Włoszech lat 70., doprawiona stylistyczną grafiką. Polecamy osobom ceniącym sobie specyficzny design gry i ciekawie napisaną historię.

 

Tagi: co kupić PlayStation 4 promocja