Grzegorz Cyga Grzegorz Cyga 13.06.2018 14:21
W Cyberpunku 2077 będziemy mogli romansować z biseksualistami
1286V

W Cyberpunku 2077 będziemy mogli romansować z biseksualistami

Cyberpunk 2077 to gorący temat tegorocznego E3. Po prezentacji nowego zwiastuna, wszyscy czekali na informacje ujawnione na pokazie dla mediów. Najświeższe dotyczą relacji z postaciami.

Poznaliśmy pierwsze szczegóły dotyczące fabuły oraz gameplayu najnowszej gry CD Projekt RED. Z racji iż Cyberpunk 2077 jest grą z gatunku RPG, spotkamy wiele różnych postaci, z którymi będziemy mogli wejść w relację.

Cyberpunk 2077 - pokaz prasowy przynosi masę informacji

Dziennikarze z wielu portali mogli za zamkniętymi drzwiami dowiedzieć się nowych informacji i zobaczyć jak w rzeczywistości wygląda Cyberpunk 2077. Jak już wiadomo, chociaż wcielimy się w bohatera z własną historią, będziemy mogli go stworzyć dostosowując jego wygląd oraz płeć.

Jeden z twórców, Patrick Mills w wywiadzie dla Eurogamera wyznał, że w grze będziemy mogli zawrzeć długotrwałe relacje, jednak zależy to od preferencji postaci, z którą się zadajemy. Wiele z nich jest orientacji biseksualnej, jednak nie wszystkie, co sugeruje, że wybór płci i orientacji będzie miał znaczenie. Na swoim Twitterze inny dziennikarz Eurogamera, Wesley Yin-Poole zdradził , że pojawi się możliwość zaproszenia NPC-a na jedną noc. Do tego z racji iż, Cyberpunk 2077 jest kierowany do dojrzałego odbiorcy, w grze zobaczymy pełną nagość.

Nie powinno to dziwić, ponieważ już Wiedźmin 3: Dziki Gon oferował podobne sceny. Niestety, data premiery najnowszej gry CD Projekt RED nadal nie została ogłoszona.

 

Źródło: https://www.eurogamer.net/articles/2018-06-13-we-watched-50-minutes-of-uncut-cyberpunk-2077-gameplay-and-interviewed-cd-projekt-about-it

Tagi: CD Projekt RED Cyberpunk 2077 e3 e3 2018 pc playstation 4 xbox one