Anna Jurak Anna Jurak 13.06.2018 13:40
Overcooked! 2 na materiale z rozgrywki
452V

Overcooked! 2 na materiale z rozgrywki

Podczas Nintendo Treehouse twórcy zaprezentowali rozgrywkę Overcooked! 2. W nowej odsłonie czeka nas między innymi apokalipsa zombie, które w rzeczywistości są... pieczywem.

Overcooked! 2 zadebiutuje 7 sierpnia. Zagramy na PC oraz konsolach PlayStation 4Xbox One i Nintendo Switch. Zobaczcie jak twórcy poradzili sobie z rozgrywką podczas Nintendo Treehouse.

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy zostanie połatane na PS4

Akcja gry ponownie rozgrywa się w Cebulowym Królestwie. Po raz kolejny mamy do czynienia z apokalipsą - tym razem jednak nieco innego rodzaju. Sprawcą tragedii jest "Necronomnomicon", czyli magiczna księga o produkcji chleba, która sprawiła, że pieczywo zamieniło się w zombie. Na początku rozgrywki czekają nas więc poziomy w upiornym stylu. Mapa całej krainy wygląda bardzo podobnie do tego, co znamy z pierwszej części gry. Zaprezentowano kilka poziomów, w których możemy zobaczyć nowe rodzaje utrudnień oraz zupełnie nowe składniki, z których przyjdzie nam gotować. W Overcooked! 2 trafimy w przeróżne miejsca takie jak niebo, wieża maga czy bagna.

Overcooked! 2 - rozgrywka

Źródło: YouTube (Nintendo)

Tagi: e3 2018 Nintendo Nintendo Switch Overcooked! 2 PC playstation 4 Team 17 wideo xbox one