Paweł Musiolik Paweł Musiolik 13.06.2018 16:45
Kingdom Hearts 3 może dostać DLC po premierze
261V

Kingdom Hearts 3 może dostać DLC po premierze

Kingdom Hearts 3 na ten moment jest kompletnym tytułem jeśli chodzi o opowiadaną historię Jednak Tetsuya Nomura zastanawia się nad wypuszczaniem fabularnych dodatków po premierze.

Square Enix polubiło wspieranie gier po premierze. Na tyle, że Final Fantasy XV w aktualnym stanie niewiele przypomina grę z okienka premierowego. Niektórzy zastanawiali się, czy kolejne gry będą tak samo uzupełniane zawartością.

Kompletny pakiet Kingdom Hearts dostępny w preorderze

Kingdom Hearts 3... może. Ale nie musi. Wiem jak to brzmi, ale sam Tetsuya Nomura, ojciec tej serii, nie zdecydował się jeszcze czy Kingdom Hearts 3 będzie otrzymywało zawartość popremierową. Bo niby nie chce, ale jednak chce.

O wypuszczeniu DLC po premierze myślę, ale nic w temacie nie zostało postanowione. Nie sądzę jednak, byśmy się zdecydowali (jako zespół) na wypuszczenie przepustki sezonowej. Nie jestem fanem tego modelu.

Nomura przyznał jednak, że chce by ludzie w Kingdom Hearts 3 grali znacznie dłużej niż w poprzednie części:

Chcę by ludzie grali w Kingdom Hearts 3 długo po premierze. W dzisiejszych czasach największe tytuły nie są wypuszczane i zostawiane samym sobie. Z jednej strony nie chcę z nimi stawiać się na równi, ale chcę dać coś, by fani cieszyli się grą dłużej.

Czyli mamy przykład typowego Nomury, który niby wie, ale sam nie wie czego chce. Nie zdziwi nas jednak jeśli jakieś DLC się pojawi. Nie nastawiałbym się jednak na jakieś większe DLC z nowymi światami. Tu trzeba pamiętać, że mnóstwo do powiedzenia przy grze ma sam Disney.

Źródło: https://www.gameinformer.com/e3-2018/2018/06/12/nomura-wants-to-create-dlc-for-kingdom-hearts-iii

Tagi: e3 2018 Kingdom Hearts III playstation 4 Square Enix xbox